Detaljer
Stevne-Id2016117
Dato13 Aug 2016
14 Aug 2016
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
NavnNM 3D
BeskrivelseNorsk mesterskap
MerknaderNM 3D 2016 - Alle resultater
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere343 11 5
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere246 3 2
3 3 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere194 3 3
Barebow Herrer
1 1 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb388 20 5
2 2 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag354 18 3
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere315 10 2
4 4 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere312 9 5
5 5 Edvardsen Ronny Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe305 8 3
6 6 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere289 6 2
7 7 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe266 7 2
8 8 Sandvik Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb237 1 0
9 9 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere201 4 1
Buejeger Buejeger
1 1 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere454 31 14
3 3 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.432 28 13
5 5 Gulestøl Øystein Fjord Fjordane Bogeskytarlag408 22 9
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere375 9 7
Compound Herrer
1 1 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere482 39 29
2 2 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.476 38 19
3 3 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.474 37 19
4 4 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere464 34 15
5 5 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb464 33 14
6 6 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere459 34 16
7 7 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb453 35 16
8 8 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere450 29 11
9 9 Bratland Bengt Harst Harstad Bueskyttere446 31 5
10 10 Ollikainen Ari Berge Bergen Bueskyttere446 30 13
11 11 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere442 27 10
12 12 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere441 28 7
13 13 Humlekjær Jan - Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere436 25 10
14 14 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere428 25 11
15 15 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere422 26 8
16 16 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere402 18 4
17 17 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere367 8 2
18 18 Vauger Ole-Johan Hvale Hvaler IL - Bueskyttere316 13 4
19 19 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere274 9 2
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere462 34 18
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere382 19 11
Instinktiv Damer
1 1 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag306 4 1
2 2 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag295 7 2
3 3 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag292 8 2
4 4 Møller Siri Dramm Drammen Bueskyttere287 6 2
5 5 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb279 1 1
6 6 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb265 5 3
7 7 Rudsengen Mai Lis Lillh Lillehammer Bueskytterklubb228 4 1
8 8 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere223 3 2
9 9 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere219 3 2
10 10 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag209 5 0
Instinktiv Herrer
1 1 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb403 18 4
2 2 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb380 12 4
3 3 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere377 0 0
4 4 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag365 9 1
5 5 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb359 16 5
6 6 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag354 11 7
7 7 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb346 6 1
8 8 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere331 8 0
9 9 Eiterjord Vetle Stava Stavanger Bueskyttere323 10 4
10 10 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere308 10 3
11 11 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere303 4 1
12 12 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag302 9 5
13 13 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere299 9 1
14 14 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb289 10 2
15 15 Evensen Truls Lillh Lillehammer Bueskytterklubb288 8 2
16 16 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb284 6 0
17 17 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere278 0 0
18 18 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb277 3 1
19 19 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere261 1 0
20 20 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag254 5 2
21 21 Hagen Oddbjørn Lillh Lillehammer Bueskytterklubb251 5 2
22 22 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb245 6 0
23 23 Lervåg Brage Banken Lillh Lillehammer Bueskytterklubb231 2 1
24 24 Skårberg Lars Olav Oslo Oslo Bueskyttere230 3 1
Instinktiv Kadett
1 1 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb236 2 1
2 2 Sandvik Espen Lauge Laugen Bueskytterklubb146 4 2
3 3 Sævartveit Per Birkelund Harda Hardanger Bogeskyttarklubb76 0 0
Instinktiv Rekrutt
1 1 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag383 12 3
2 2 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb379 14 3
3 3 Huuse Aksel Lillh Lillehammer Bueskytterklubb304 7 2
Langbue Damer
1 1 Holte Mona Irene Hvale Hvaler IL - Bueskyttere233 3 2
2 2 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb224 5 1
3 3 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere216 0 0
Langbue Herrer
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere381 15 5
2 2 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere369 15 6
3 3 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb348 8 2
4 4 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere333 10 3
5 5 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere301 9 3
6 6 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere295 4 1
7 7 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb275 8 3
8 8 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere275 5 1
9 9 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere261 5 2
10 10 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere259 5 2
11 11 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb226 7 1
12 12 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe212 3 1
13 13 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere201 4 2
14 14 Gertz Hans Dieter Berge Bergen Bueskyttere190 3 2
15 15 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb182 1 0
Recurve Damer
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere420 23 5
2 2 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere372 14 6
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere365 14 4
4 4 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere333 12 2
5 5 Bastiansen Linn Berge Bergen Bueskyttere277 5 2
6 6 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere217 2 1
Recurve Herrer
1 1 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe471 36 21
2 2 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere442 31 8
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere438 28 10
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere424 26 5
5 5 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere420 27 11
6 6 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere359 13 5
7 7 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb350 9 1
8 8 Kaland Jansen Joachim Berge Bergen Bueskyttere326 11 1
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb356 15 7
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Klem Lønn Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb213 8 5