Detaljer
Stevne-Id2016119
Dato10 Sep 2016
11 Sep 2016
ArrangørVidar - Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.
NavnNM Felt
BeskrivelseNorsk mesterskap
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere185 6 2
Barebow Herrer
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere264 23 9
2 2 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb259 20 5
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere235 17 5
4 4 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere199 11 4
5 5 Isaksen Jan Fredrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere187 11 2
6 6 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb176 9 2
7 7 Næri Rune Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.125 3 0
Compound Damer
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere369 56 29
2 2 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere351 49 25
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere341 42 17
4 4 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere269 21 5
Compound Herrer
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere406 70 48
2 2 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere390 67 34
3 3 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.370 57 25
4 4 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere365 52 25
5 5 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.363 51 25
6 6 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere360 51 23
7 7 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb358 50 20
8 8 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere355 47 25
9 9 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.353 50 18
10 10 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere352 45 21
11 11 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere348 45 22
12 12 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere347 48 17
13 13 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere341 45 16
14 14 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere341 43 14
15 15 Humlekjær Jan - Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere341 40 17
16 16 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere339 42 16
17 17 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere336 41 21
18 18 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere332 39 17
19 19 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere331 38 12
20 20 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere311 30 9
21 21 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere188 7 3
Compound Herrer Junior
1 1 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere359 54 22
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere400 68 48
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere394 67 41
Instinktiv Damer
1 1 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb257 14 3
Instinktiv Herrer
1 1 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere293 23 7
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb277 19 5
3 3 Guneriussen Tom Vidar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb263 19 8
4 4 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere253 14 6
5 5 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere252 16 6
6 6 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere251 15 6
7 7 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere241 15 1
Langbue Damer
1 1 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere178 8 1
2 2 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere158 4 1
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere293 27 13
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere257 17 7
3 3 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere210 9 4
4 4 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere203 9 7
5 5 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere194 9 2
6 6 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb153 7 3
Langbue Kadett
1 1 Sanden-Jensen Fredrik Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.209 10 3
Recurve Damer
1 1 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere240 9 3
Recurve Herrer
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere325 37 13
2 2 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere325 34 13
3 3 Nesset Jon Ivar Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe315 36 10
4 4 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere310 29 7
5 5 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe290 25 9
6 6 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere290 22 7
7 7 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere287 24 10
8 8 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere279 22 6
9 9 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere277 21 5
Recurve Herrer Junior
1 1 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere292 25 9
Recurve Kadett Gutter
1 1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere335 41 11
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere292 22 6
3 3 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere276 24 12
Recurve Kadett Jenter
1 1 Olsson Lønes Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere121 3 0