Detaljer
Stevne-Id2016138
Dato19 Nov 2016
ArrangørVIGRA - Vigra IL - Bueskyttere
StedVigrahallen
NavnVigra
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere390 1 13
2 2 Jensen Rune Vestn Vestnes Bueskyttere357 3 2
Compound 2
1 1 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere543 17 32
2 2 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere540 19 38
3 3 Craciunescu Adrian Vestn Vestnes Bueskyttere507 5 32
Felles 6
Langeland Kamilla Ålesu Ålesund Bueskytterklubb
Langbue 1
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere470 5 19
2 2 Synnes Olger Arne VIGRA Vigra IL - Bueskyttere406 4 6
3 3 Fagerheim Theodor Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere335 4 4
Recurve 2
1 1 Silden Bjarne NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb519 12 25
2 2 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe518 14 20
3 3 Hansen Kjetil Vestn Vestnes Bueskyttere516 14 22
4 4 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe514 11 24
5 5 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe510 10 23
6 6 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere509 9 25
7 7 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere508 21 18
8 8 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb505 12 19
9 9 Laukeland Laila Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb499 10 18
10 10 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere495 11 22
11 11 Suur-Hamari Jouni NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb495 7 24
12 12 Otterholm Erling Vestn Vestnes Bueskyttere460 6 16
Recurve 3
1 1 Roald Karl Petter VIGRA Vigra IL - Bueskyttere545 20 28
2 2 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 541 25 18
3 3 Herrmann Carola Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe527 15 23
4 4 Moen Jan Magnar Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 523 12 27
5 5 Thierbach Mariette NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb521 21 15
6 6 kvalheim vidar NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb518 14 24
7 7 Grøtta Kay Vestn Vestnes Bueskyttere509 9 23
8 8 Aslaksen Geir Vestn Vestnes Bueskyttere505 7 26
9 9 Tokle Jan Iver Vestn Vestnes Bueskyttere494 11 16
10 10 Rørvik Jan Ståle VIGRA Vigra IL - Bueskyttere487 7 16
11 11 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere472 8 17
12 12 Alvestad Ralf Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe471 9 17
13 13 Giskås Morten VIGRA Vigra IL - Bueskyttere467 1 19
14 14 Kristiansen Morten VIGRA Vigra IL - Bueskyttere459 7 11
15 15 John Harshagen NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb450 2 18
16 16 Rørvik Per Bjørn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere397 4 8
Recurve 4
1 1 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere538 17 26
2 2 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere518 12 21
3 3 Giskås Ole VIGRA Vigra IL - Bueskyttere504 13 15
4 4 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe502 13 16
5 5 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere486 6 23
6 6 Vågsholm Oskar Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere456 8 12
7 7 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere403 3 4
8 8 Decyk Jan Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe344 2 7
9 9 Naalsund Truls Halkjelsvik VIGRA Vigra IL - Bueskyttere297 3 1
10 10 Kolseth Sondre Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 268 2 4
Recurve 5
1 1 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere475 8 12
2 2 Rørvik Janick Hurlimann VIGRA Vigra IL - Bueskyttere453 1 9
3 3 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere447 5 14
4 4 Roald Maria VIGRA Vigra IL - Bueskyttere356 3 5
5 5 Laukeland Marius Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb340 3 7
6 6 Lauridsen Thor Vestn Vestnes Bueskyttere318 0 8
7 7 Jensen Magnus Vestn Vestnes Bueskyttere286 1 4
8 8 Vågsholm Margaret Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere270 0 6