Detaljer
Stevne-Id2016169
Dato15 Oct 2016
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedTjeldsundhallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer Oddvin Storelv

Stevnedato endret, iht. deres e-post av 6. september.

mvh
NBF-kontoret
Stephen
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL548 16 38
2 2 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb543 13 37
3 3 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb539 16 36
4 4 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere531 8 38
5 5 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb527 10 33
6 6 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL522 12 36
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere515 6 33
Compound 5
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb524 4 42
Felles 6
Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb
Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Jensen Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb493 13 20
2 2 Mikalsen Isabella Madelèn Lilliansdotter Tinde Tinden Bueskytterklubb194 4 2
Instinktiv 4
1 1 Johansen Simon Aune Harst Harstad Bueskyttere267 1 7
2 2 Bergersen Maya Tinde Tinden Bueskytterklubb266 1 5
Langbue 1
1 1 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb465 9 13
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere461 7 11
3 3 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere457 6 14
4 4 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb450 8 12
Recurve 1
1 1 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe540 20 27
2 2 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe537 21 21
3 3 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe516 15 22
Recurve 2
1 1 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb498 8 21
2 2 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb490 9 21
3 3 Eriksen Jan Henrik SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe337 2 5
Recurve 3
1 1 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb543 20 25
2 2 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere510 12 22
3 3 Johansen Mona Kristine Elene SORT Sortland Bueskytterklubb496 8 21
4 4 Myhre Ronny SORT Sortland Bueskytterklubb483 8 20
5 5 Myhre Julie SORT Sortland Bueskytterklubb328 2 6
6 6 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb319 1 5
Recurve 4
1 1 Sørensen Terje Vornes SORT Sortland Bueskytterklubb474 11 23
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb462 9 8
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb426 3 9
4 4 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb372 4 5