Detaljer
Stevne-Id2016171
Dato25 Jun 2016
ArrangørDramm - Drammen Bueskyttere
StedDrammen
Navn3D
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere388 20 4
2 2 Johannessen Jens Erik Lauge Laugen Bueskytterklubb374 20 6
3 3 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag345 12 5
4 4 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere340 9 3
5 5 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere288 3 2
6 6 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere268 9 4
7 7 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere228 2 1
Barebow 2
1 1 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere328 10 2
2 2 Haldorhamn Ole Erland Dramm Drammen Bueskyttere272 8 1
3 3 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere147 3 0
Barebow 4
1 1 Olberg Anders Dramm Drammen Bueskyttere354 12 0
Barebow 5
1 1 Storøien Helle Fjord Fjordane Bogeskytarlag171 2 0
Compound 1
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere506 46 30
2 2 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.503 45 33
3 3 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.486 43 19
4 4 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.470 38 18
5 5 Kaladamis Georgios Sande Sandefjord Bueskyttere469 38 18
6 6 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere468 35 16
7 7 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere466 36 18
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere461 34 21
9 9 Sanda-Jenssen Jon S. SOLOR Solør Bueskyttere439 30 12
11 11 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere373 16 4
Compound 2
1 1 Fagerlund Jardar Dramm Drammen Bueskyttere324 12 5
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb392 15 2
2 2 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb373 20 9
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag369 17 9
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb368 15 3
5 5 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere350 12 4
7 7 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere310 8 3
8 8 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb289 10 4
10 10 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag279 9 0
11 11 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere269 7 1
13 13 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag256 5 1
14 14 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere236 7 2
Instinktiv 2
1 1 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb340 14 4
2 2 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere340 9 5
3 3 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag321 8 4
4 4 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere276 4 0
5 5 Beenberg Eirin Oslo Oslo Bueskyttere203 2 0
Instinktiv 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag291 12 4
Langbue 1
1 1 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb395 20 9
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb369 15 5
3 3 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere350 11 3
4 4 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere349 14 3
5 5 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere339 13 3
6 6 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere334 13 3
7 7 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere318 11 1
8 8 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere287 5 1
9 9 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere274 11 2
10 10 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere262 7 4
11 11 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere248 7 2
12 12 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb209 2 1
Langbue 2
1 1 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere304 9 2
Langbue 5
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere219 4 2
Recurve 1
1 1 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere432 27 12
2 2 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere375 13 5
3 3 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere363 15 6
4 4 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere339 10 2
5 5 Nyhaug Karlsen Rune Dramm Drammen Bueskyttere325 8 4
6 6 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere308 10 5
Recurve 2
1 1 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere252 7 0