Detaljer
Stevne-Id2016179
Dato 5 May 2016
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedLillestrøm
NavnHimmelspretten
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Per Christian Stensgård
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere757 20 7
2 2 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere740 11 1
3 3 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere739 14 4
Barebow 2
1 1 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb751 23 9
Compound 1
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere864 60 27
2 2 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere862 54 16
3 3 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere853 53 18
4 4 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere845 48 19
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere839 45 11
2 2 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere836 40 11
3 3 Sandvik Jan Olav Finst Finstadbru Bueskyttere836 38 16
4 4 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb824 40 13
5 5 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere822 30 14
6 6 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere817 30 14
7 7 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb801 23 7
Compound 3
1 1 Røv Mathiassen Mikael Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere736 3 1
2 2 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere720 2 2
3 3 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere693 3 2
4 4 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere594 6 1
Instinktiv 1
1 1 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere822 37 12
2 2 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere805 31 10
3 3 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere778 24 5
Instinktiv 4
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere770 19 4
Langbue 1
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere795 23 7
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere789 26 14
3 3 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere787 27 6
4 4 Nordeng Svein Erik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere758 16 5
5 5 Dørum Bjørn Trygve Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere742 15 5
6 6 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere733 18 5
8 8 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere710 14 4
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere837 45 20
2 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere836 37 12
3 3 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere812 31 10
4 4 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere802 25 7
5 5 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere784 22 7
6 6 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere767 21 3
Recurve 2
1 1 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere726 16 6
2 2 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb724 11 1
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere722 10 5
4 4 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere719 12 6
5 5 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere685 5 1
6 6 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere664 11 3
7 7 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb658 8 3
8 8 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere493 3 1
9 9 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere239 3 1
Recurve 3
1 1 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere583 6 3
2 2 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere570 6 3
Recurve 4
1 1 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb726 15 3
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb698 15 6
Recurve 5
1 1 Fedreheim Stian Elver Elverum Bueskyttere731 10 2
2 2 Riis Celine Isabell Elstein Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere462 5 3