Detaljer
Stevne-Id2016196
Dato 4 Jun 2016
ArrangørAkker - Akkerhaugen Bueskytterklubb
Stedrolighetsmoen
Navnjunistevnet
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader

LIVE oppdatering fra Akkerhaugen

InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere1251 38 18
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1163 25 8
3 3 Berent Karolina Larvi Larvik Bueskyttere1151 23 4
4 4 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere1144 19 6
5 5 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere1090 17 6
6 6 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere1085 17 1
7 7 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1066 10 4
8 8 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere1039 14 6
Barebow 4
1 1 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere721 1 1
Compound 1
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere1397 109 47
2 2 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere1380 94 41
3 3 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere1380 91 43
4 4 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere1355 78 28
5 5 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere1353 81 25
6 6 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe1326 65 24
7 7 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere1296 54 29
Compound 2
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere1367 85 40
2 2 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere1365 83 35
3 3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1356 72 30
4 4 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1339 65 32
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1330 58 26
6 6 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere1319 63 27
7 7 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1311 56 23
8 8 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb1309 54 17
9 9 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere1261 48 15
Compound 3
1 1 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb1226 34 18
2 2 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb990 12 4
Compound 4
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere1385 98 49
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere1373 84 35
Instinktiv 1
1 1 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere1028 15 4
Langbue 1
1 1 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere984 10 2
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb877 8 2
3 3 Harnes André Larvi Larvik Bueskyttere698 4 0
4 4 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere664 3 0
5 5 Føynum Markus Larvi Larvik Bueskyttere478 3 1
Recurve 1
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere1289 50 18
2 2 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere1259 49 19
3 3 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1255 41 9
4 4 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere1166 29 11
5 5 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere1159 25 4
6 6 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere1151 23 7
7 7 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere1121 25 10
8 8 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere1042 11 1
9 9 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere1018 13 4
Recurve 2
1 1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere1239 42 6
2 2 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere1228 30 6
3 3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1221 34 15
4 4 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere1160 27 7
5 5 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere1140 24 7
6 6 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere1131 20 4
7 7 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1118 22 6
8 8 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere1115 17 12
9 9 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere1110 21 6
10 10 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb1090 18 3
11 11 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere1075 17 7
12 12 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1067 20 6
13 13 Rosland Siv Klepp Klepp Bueskyttere1067 15 5
14 14 Måleng John Moss Moss Bueskyttere1066 11 2
15 15 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1021 11 3
16 16 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere1003 11 3
17 17 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere598 2 1
Recurve 3
1 1 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere1110 25 7
2 2 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere947 16 6
3 3 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere942 10 2
4 4 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb669 5 1
5 5 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb572 6 2
Recurve 5
1 1 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb1084 13 6