Detaljer
Stevne-Id2016198
Dato 5 Jun 2016
ArrangørAkker - Akkerhaugen Bueskytterklubb
StedRolighetsmoen
NavnJunistevnet
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler - Stjernestevne
Merknader

LIVE oppdatering fra Akkerhaugen

InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere617 20 5
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere617 14 4
3 3 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere608 12 2
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere574 15 6
5 5 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere566 8 3
6 6 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere562 4 3
7 7 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere523 10 2
8 8 Istad Danny Farsu Farsund IL - Bueskyttere391 3 0
Barebow 4
1 1 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere439 5 3
Compound 1
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere703 56 27
2 2 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere697 49 29
3 3 Tjentland Oddmund Klepp Klepp Bueskyttere688 49 31
4 4 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere688 41 14
5 5 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere683 36 14
6 6 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere680 40 16
7 7 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere676 32 10
8 8 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe670 32 9
9 9 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere669 30 13
10 10 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere649 21 5
Compound 2
1 1 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere672 35 10
2 2 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere667 32 12
3 3 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere658 25 12
4 4 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere657 26 8
5 5 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb650 25 8
6 6 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere632 16 8
7 7 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere561 11 4
8 8 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere258 0 0
Compound 3
1 1 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere603 17 3
2 2 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere554 8 2
3 3 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb368 2 0
Compound 4
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere698 51 22
2 2 Figved Even Klepp Klepp Bueskyttere693 47 20
Instinktiv 1
1 1 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere563 8 0
Langbue 1
1 1 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere557 6 1
2 2 Holte Mona Irene Hvale Hvaler IL - Bueskyttere484 2 0
3 3 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb482 4 2
4 4 Harnes André Larvi Larvik Bueskyttere432 4 1
5 5 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere414 1 0
6 6 Føynum Markus Larvi Larvik Bueskyttere305 1 1
Recurve 1
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere652 24 6
2 2 Hagen Paul André Elver Elverum Bueskyttere626 15 5
3 3 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere619 17 3
4 4 Klings Klepp Klepp Bueskyttere614 17 7
5 5 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere600 16 8
6 6 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere597 7 3
7 7 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere596 9 1
8 8 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere594 15 3
9 9 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere567 7 1
10 10 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere554 6 1
11 11 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere548 8 3
12 12 Albertsen Lotte Stava Stavanger Bueskyttere546 6 3
13 13 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere545 7 1
14 14 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere531 2 1
15 15 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere526 7 4
16 16 Rosland Siv Klepp Klepp Bueskyttere520 4 0
17 17 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere513 6 2
Recurve 2
1 1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere623 17 2
2 2 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere598 9 2
3 3 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere588 7 3
4 4 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere561 6 1
5 5 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere549 8 1
6 6 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb532 7 2
7 7 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere530 4 1
8 8 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere463 2 0
9 9 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere384 1 1
Recurve 3
1 1 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere589 17 5
2 2 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb543 2 0
3 3 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb402 3 1
4 4 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb366 2 2
Recurve 5
1 1 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb598 13 3
3 3 Mortensen Caroline Larvi Larvik Bueskyttere378 2 0