Detaljer
Stevne-Id2016254
Dato26 Jun 2016
ArrangørDramm - Drammen Bueskyttere
StedDrammen
Navn3D
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag353 15 4
2 2 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere332 9 4
3 3 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere273 8 2
4 4 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere263 3 2
5 5 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere242 6 3
6 6 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere173 2 0
Barebow 2
1 1 Haldorhamn Ole Erland Dramm Drammen Bueskyttere267 3 0
2 2 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere194 4 1
3 3 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere164 1 1
Barebow 5
1 1 Storøien Helle Fjord Fjordane Bogeskytarlag170 4 1
Compound 1
1 1 Lie Eivind Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.473 34 24
2 2 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere464 34 18
3 3 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere463 34 10
4 4 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere339 17 8
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb377 17 4
2 2 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb348 14 5
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag329 9 3
4 4 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere307 4 4
5 5 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb287 8 4
7 7 Lid Kari Fjord Fjordane Bogeskytarlag276 6 2
8 8 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere275 6 2
10 10 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere260 3 2
12 12 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere218 3 0
13 13 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag201 5 3
14 14 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere185 2 1
Instinktiv 2
1 1 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere288 8 0
2 2 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere282 8 5
3 3 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb279 6 2
4 4 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag259 1 0
5 5 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb248 6 2
Instinktiv 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag251 3 2
Langbue 1
1 1 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere340 13 4
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb325 11 2
3 3 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb323 10 4
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere309 12 5
5 5 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere305 9 2
6 6 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere288 11 4
7 7 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere271 5 2
8 8 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere264 7 1
9 9 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere247 5 2
10 10 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere226 4 1
11 11 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere223 7 1
Langbue 5
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere197 4 1
Recurve 1
1 1 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere319 5 3
2 2 Nyhaug Karlsen Rune Dramm Drammen Bueskyttere310 9 1