Detaljer
Stevne-Id2016257
Dato 8 Jun 2016
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedLillestrøm
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Annette Andersen
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere574 6 3
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere565 8 0
3 3 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb541 8 3
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb676 34 13
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere672 31 11
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere652 25 10
Compound 2
1 1 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.664 30 11
2 2 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere628 22 2
3 3 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere610 12 4
4 4 Sandvik Jan Olav Finst Finstadbru Bueskyttere584 15 4
5 5 Thorød Stian Kevin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere475 7 0
Compound 3
1 1 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere569 8 1
2 2 Bekken Atle Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere545 10 4
3 3 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere448 3 1
Instinktiv 1
1 1 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere602 16 5
Instinktiv 4
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere579 7 0
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere591 8 1
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere569 13 8
3 3 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb501 5 2
Recurve 1
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe623 15 5
2 2 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere621 19 7
3 3 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere523 2 0
4 4 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere511 5 3
5 5 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere490 5 2
Recurve 2
1 1 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere572 8 1
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere570 11 2
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere560 13 1
4 4 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere523 3 0
5 5 Andresen Unni Marie Finst Finstadbru Bueskyttere470 4 0
Recurve 4
1 1 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe459 3 2