Detaljer
Stevne-Id2016289
Dato30 Oct 2016
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Herrer
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere489 11 16
2 2 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere435 8 9
3 3 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere283 1 2
Barebow Rekrutt
1 1 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere332 1 3
Compound Herrer
1 1 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb575 35 25
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere574 34 26
3 3 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere572 32 28
4 4 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere571 31 29
5 5 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere570 31 28
6 6 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere562 24 34
7 7 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere560 23 34
8 8 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere0 0 0
Compound Herrer 50
1 1 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere547 16 36
2 2 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere534 21 31
Instinktiv Herrer
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb551 23 28
2 2 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere463 6 10
3 3 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere450 8 11
4 4 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere444 4 8
5 5 Hugnell Henrik Ås Ås Bueskyttere394 3 8
Langbue Herrer
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere485 13 17
Recurve Damer 50
1 1 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere481 6 20
2 2 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere410 3 12
Recurve Herrer
1 1 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere552 24 25
2 2 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere542 18 28
3 3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere538 18 26
4 4 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere514 17 16
Recurve Herrer 50
1 1 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere519 15 18
2 2 Moe Børge Ås Ås Bueskyttere0 0 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Estensen Oscar Alexander Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere373 2 9
2 2 Stene Otto Fossum Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere372 2 8