Detaljer
Stevne-Id2016295
Dato11 Dec 2016
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Herrer
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere525 15 23
2 2 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere521 16 25
3 3 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere453 9 13
4 4 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere421 5 5
Compound Herrer
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere584 44 16
2 2 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere576 36 24
3 3 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere574 34 26
4 4 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere571 31 29
5 5 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere565 28 29
6 6 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere561 22 37
7 7 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere560 21 38
8 8 Gundersen Kenneth Skrim IL Skrim - Bueskyttere545 11 44
Compound Herrer 50
1 1 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere559 19 40
2 2 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere546 17 33
3 3 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere524 10 36
Compound Kadett Gutter
1 1 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere532 5 41
Instinktiv Herrer
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb530 14 27
2 2 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere521 19 14
3 3 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere481 9 13
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb479 8 18
5 5 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb470 3 12
6 6 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere442 4 15
7 7 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere431 7 7
8 8 Hugnell Henrik Ås Ås Bueskyttere421 5 8
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere508 18 14
Recurve Damer 50
1 1 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere478 12 17
2 2 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere393 5 7
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere591 53 5
2 2 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere556 27 23
3 3 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe549 24 32
4 4 Saumanas Algirdas Skrim IL Skrim - Bueskyttere503 16 14
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe538 22 21