Detaljer
Stevne-Id2016338
Dato16 Jun 2016
ArrangørUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
StedMogreina
NavnUBK kvelds-cup 2
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderStevne nr. 2 i UBKs kvelds cup.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb578 13 3
2 2 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere565 10 2
3 3 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere543 4 0
Barebow 4
1 1 Hagen Oskar Andreas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere519 5 1
2 2 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere511 6 0
Compound 1
1 1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere685 44 11
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere637 24 10
Compound 3
1 1 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere568 7 1
Instinktiv 1
1 1 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere599 16 5
2 2 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere562 5 1
Instinktiv 4
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere630 17 6
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere614 13 2
2 2 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb465 7 3
Recurve 1
1 1 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere582 11 4
2 2 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere572 13 4
Recurve 2
1 1 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb587 9 4
2 2 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere585 17 3
3 3 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere564 10 3
4 4 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb533 8 1
Recurve 3
1 1 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb582 9 0
2 2 Reppe Silje Andrea Ullen Ullensaker Bueskytterklubb419 3 2
Recurve 4
1 1 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb569 10 6
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb523 4 1
3 3 Fedreheim Stian Elver Elverum Bueskyttere516 3 1
Recurve 5
1 1 Kranå- Løvaas Mats Ullen Ullensaker Bueskytterklubb544 7 3