Detaljer
Stevne-Id2016348
Dato15 Oct 2016
ArrangørTustn - Tustna IL - Bueskyttergruppe
StedAure Arena
Navn60 piler med finaler
Merknader
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Width Eva Therese Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe456 8 8
Barebow 2
1 1 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe481 7 17
Compound 1
1 1 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa583 43 17
2 2 Grydeland Runa Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa571 31 29
2 2 Haugseth Robin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa571 31 29
Compound 2
1 1 Larsen Terje GOMA Goma IL - Bueskyttergruppe560 22 36
2 2 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe554 16 43
3 3 Isdal Kristin Beate Geita Geitastrand IL - Bueskyttere498 5 31
Langbue 1
1 1 Klemp Simonsen Heidi Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe401 3 6
2 2 Synnes Olger Arne VIGRA Vigra IL - Bueskyttere382 3 9
3 3 Simonsen Anne Lise Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe380 4 9
4 4 Bugge Raanes Erlend Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe248 1 3
Recurve 1
1 1 Husdal Hanne S. Geita Geitastrand IL - Bueskyttere543 20 25
2 2 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere532 14 28
Recurve 2
1 1 Prestegarden Dag Olav Sverr Sverresborg Bueskyttere552 23 27
2 2 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere528 11 30
3 3 Madaus Narve Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe513 16 22
4 4 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere511 16 15
5 5 Husdal Morten E Geita Geitastrand IL - Bueskyttere501 9 25
6 6 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere495 12 19
Recurve 3
1 1 Dalsbø Einar Ulvun Ulvungen IL - Bueskyttergruppe553 26 20
2 2 Folland Wenche Ulvun Ulvungen IL - Bueskyttergruppe532 16 26
3 3 Langdal Tone Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe479 13 13
4 4 Aslaksen Geir Vestn Vestnes Bueskyttere474 7 19
5 5 Hyldbakk Gjermund Ulvun Ulvungen IL - Bueskyttergruppe466 14 14
Recurve 4
1 1 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere557 26 26
2 2 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere537 22 20
3 3 Ulfsnes Simen O Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe521 13 26
4 4 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere486 6 21
5 5 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe449 7 10
6 6 Hyldbakk Tor Ulvun Ulvungen IL - Bueskyttergruppe382 5 7
7 7 Decyk Jan Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe348 1 6
Recurve 5
1 1 Madaus Mette Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe339 4 7