Detaljer
Stevne-Id2016495
Dato 5 Nov 2016
ArrangørHarst - Harstad Bueskyttere
StedHarstad, Minihallen
NavnNovemberstevnet
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer: Knut Wegner
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere205 1 3
Compound 2
1 1 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe552 17 39
2 2 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb545 11 43
3 3 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb541 12 40
4 4 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL537 11 39
5 5 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL535 8 40
6 6 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere535 7 44
7 7 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb528 10 34
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere536 11 36
2 2 Berg Randi Kristina Tinde Tinden Bueskytterklubb371 2 16
Compound 5
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb516 6 30
2 2 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL492 3 32
Felles 6
Stafne Bjarne Leon SORT Sortland Bueskytterklubb
Grønnng Brage Harst Harstad Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb533 17 25
Instinktiv 4
1 1 Bergersen Maya Tinde Tinden Bueskytterklubb202 1 2
Langbue 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere463 6 14
2 2 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere451 6 12
3 3 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb401 1 15
Recurve 1
1 1 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe546 19 28
2 2 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe514 17 24
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb523 15 20
2 2 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere508 14 19
3 3 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere462 5 15
Recurve 3
1 1 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb551 25 25
2 2 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere511 12 24
3 3 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb492 11 18
4 4 Johansen Mona Kristine Elene SORT Sortland Bueskytterklubb482 10 15
6 6 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb298 2 4
Recurve 4
1 1 Sørensen Terje Vornes SORT Sortland Bueskytterklubb475 7 17
2 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb471 9 20
3 3 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb461 4 19