Detaljer
Stevne-Id2017013
Dato12 Feb 2017
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Herrer
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere498 13 16
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere492 11 15
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere481 10 12
4 4 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere448 5 13
5 5 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere438 2 18
Compound Herrer
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere583 43 17
2 2 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere563 27 29
3 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere560 21 38
Compound Herrer 50
1 1 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere575 35 24
2 2 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere562 24 34
3 3 Skogdal Espen Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere546 13 41
4 4 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere535 5 47
Compound Kadett Gutter
1 1 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere545 11 44
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere557 23 32
2 2 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere525 6 37
Recurve Damer 50
1 1 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere482 10 14
2 2 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere413 3 9
Recurve Damer Junior
1 1 Lissner Michelle Moss Moss Bueskyttere383 3 10
Recurve Herrer
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere590 53 6
2 2 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere555 29 21
3 3 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere550 23 25
4 4 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere546 16 35
5 5 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere498 10 28
Recurve Herrer 50
1 1 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere514 16 19
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Stene Otto Fossum Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere0 0 0