Detaljer
Stevne-Id2017020
Dato31 Mar 2017
2 Apr 2017
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedSkedsmohallen, Lillestrøm
NavnNM Inne 2017
BeskrivelseNorsk mesterskap
AlternativerFinaler
MerknaderFacebook NM Inne 2017
NM Inne 2017

IANSEO
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere513 16 18
2 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere473 11 13
3 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere469 5 20
4 Width Eva Therese Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe459 5 12
5 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere433 5 11
6 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb393 9 4
7 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere283 1 5
Barebow Herrer
1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere495 10 14
2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere486 13 16
3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere482 9 18
4 Madaus Christian Henrich Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe474 8 15
5 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere461 8 8
6 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere420 0 11
7 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb419 3 16
8 Width Jon Henning Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe413 5 8
9 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere410 9 6
10 Tajet Lars Martin Larvi Larvik Bueskyttere373 5 5
11 Steile Ragnvald B Lillh Lillehammer Bueskytterklubb372 1 8
12 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere361 2 6
13 Nergård Øystein Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe354 3 7
14 Lervåg Brage Banken Lillh Lillehammer Bueskytterklubb327 2 9
15 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere320 2 5
16 Kolstad Svein KODAL Kodal Bueskyttere306 2 5
17 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe294 1 3
18 Lindvall Marius Ødegård Larvi Larvik Bueskyttere272 3 1
19 Riseng Knut ASKIM Askim Bueskytterklubb267 2 3
20 Istad Danny Farsu Farsund IL - Bueskyttere253 0 6
Barebow Rekrutt
1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere415 4 12
2 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere389 1 8
3 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere349 3 9
4 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere348 4 4
5 Sandnes Victoria HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe308 2 5
Compound Damer
1 Grydeland Runa Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa579 39 21
2 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere577 37 23
3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere557 19 39
4 Svensen Julie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere546 13 40
5 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb545 12 41
6 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere542 17 37
7 Kristensen Bente Førde Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppe539 11 41
8 Andersen Lena Finst Finstadbru Bueskyttere536 7 42
9 Stranden Janne Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa534 15 31
10 Beer-Johansen Ina Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe534 14 36
11 Hoff Rosemary FANA Fana Bueskytterklubb532 8 39
12 Melbø Tonje Fredr Fredrikstad Bueskyttere508 5 28
13 Røv Mathiassen Elin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere497 6 28
Compound Damer 50
1 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb544 15 35
2 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere523 6 38
3 Evensen Eva Merete Schei Finst Finstadbru Bueskyttere438 3 25
Compound Damer Junior
1 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere451 2 25
Compound Herrer
1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere587 47 13
2 Haugseth Mads Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa583 43 17
3 Lie Eivind Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.579 39 21
3 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere579 39 21
5 Haugseth Robin Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa578 39 20
6 Hegseth Morten HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe576 37 22
7 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb576 36 24
8 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere574 34 26
9 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere573 36 23
11 Kvelland Sigurd Lyngd Lyngdal Bueskyttere571 32 27
12 Waagen Geir Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa571 31 29
13 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere569 29 31
14 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere567 29 29
15 Kasbo Fog Sten Thorer Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe566 28 31
16 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere565 28 29
17 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere565 25 35
18 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere564 26 32
19 Hjelle Petter Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.563 23 37
19 Beer-Johansen Hugo Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe563 23 37
21 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere562 25 32
22 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere562 24 34
23 Jenssen Håkon Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa562 23 36
24 Johansen Jørgen Skeie Krist Kristiansand Bueskyttere562 22 38
25 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe561 24 33
26 Dyrstad Hans Trygve Lyngd Lyngdal Bueskyttere561 23 35
26 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere561 23 35
28 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere561 22 37
28 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere561 22 37
28 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere561 22 37
31 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere560 21 38
32 Rasmussen Thomas Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere559 21 37
33 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere558 22 34
34 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere556 19 38
35 Andersen Kenneth Fredr Fredrikstad Bueskyttere556 18 40
36 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere554 16 42
37 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere553 17 39
38 Ulfsnes Ole Henrik Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe552 17 38
39 Kvelland Chris Tommy Lyngd Lyngdal Bueskyttere549 19 39
40 Hjelanes Odd Kjetil Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe546 18 38
41 Christiansen Bjørn Sverr Sverresborg Bueskyttere544 16 33
42 Hetland Kjetil Gjesd Gjesdalbuane544 14 44
43 Mikalsen Bjørn Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.543 15 41
44 Kroknes Hans Rune Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppe542 16 34
45 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere542 15 33
46 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere542 14 38
47 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL541 12 37
49 GUDZIUNAS Grazvydas Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa533 23 32
50 Olsson Erik Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe531 11 39
51 Strohmeier Tore Berge Bergen Bueskyttere531 8 39
52 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere519 18 28
53 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb519 10 40
54 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere519 8 38
55 Sundt John Tore HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe510 5 33
56 Larsen Skjærseth Narve Ullen Ullensaker Bueskytterklubb494 3 32
57 Åmot Robin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere480 7 26
58 Thorød Stian Kevin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere471 4 24
59 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb468 0 28
60 De Felipe Carlos Ullen Ullensaker Bueskytterklubb238 5 14
Compound Herrer 50
1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere568 29 30
2 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere567 29 29
3 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere566 26 34
3 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere566 26 34
5 Johansen John Olav Fredr Fredrikstad Bueskyttere564 25 34
6 Stranden John Olav Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa563 23 37
7 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe556 19 38
8 Tidemann Kjetil Sørfo Sørfold Bueklubb556 16 44
9 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL555 16 43
10 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere553 19 35
11 Jørgensen Ragnar Sande Sandefjord Bueskyttere549 15 40
12 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere548 16 36
13 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere548 14 41
14 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere547 12 44
15 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere543 14 38
16 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb543 13 38
17 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere533 9 38
18 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere532 10 42
19 Brenden Stig Arne Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere528 9 36
20 Antonsen Fred Finst Finstadbru Bueskyttere525 4 43
21 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere524 9 31
22 Sørem Trond Horte Horten Bueskyttere509 3 37
23 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb506 11 22
24 Pedersen John Øyvind Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere506 5 36
25 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere493 5 36
Compound Herrer Junior
1 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere584 44 16
2 Skar Solve Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe566 27 32
3 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere564 24 36
4 Ellevold Georg Finst Finstadbru Bueskyttere514 7 32
5 Røv Mathiassen Mikael Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere460 8 24
Compound Kadett Gutter
1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere572 32 28
2 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb559 21 37
3 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere552 15 42
4 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere523 10 35
5 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere515 4 33
6 Kirkeby Melbø Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere506 5 30
7 Andersen Niklas Ås Ås Bueskyttere325 1 9
Compound Kadett Jenter
1 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe557 18 41
2 Berg Randi Kristina Tinde Tinden Bueskytterklubb516 3 36
3 Hegseth Maya HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe469 0 27
Compound Rekrutt Gutter
1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere567 27 33
2 Hansen Håvard RANA Rana Bueskytterklubb558 21 37
3 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere549 13 43
3 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere549 13 43
5 Skogen Henningsen Joachim Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa547 12 43
6 Brøsholen Tobias Harst Harstad Bueskyttere532 11 36
7 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere526 7 39
8 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere526 4 44
10 Johansen Markus Aleksander Råkil Sarps Sarpsborg Bueskyttere507 8 27
11 Egeberg Henrik Finst Finstadbru Bueskyttere465 1 27
12 Andersen Sigve Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa338 5 16
Compound Rekrutt Jenter
1 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere535 9 39
2 Mikkelsen Celina Sarps Sarpsborg Bueskyttere443 3 26
3 Sleire Haugen Rebecca Finst Finstadbru Bueskyttere421 0 18
Instinktiv Damer
1 Lien Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb501 10 22
2 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere475 10 10
3 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb467 9 16
4 Danevad Kirsi Krist Kristiansand Bueskyttere433 10 11
5 Mikalsen Veronica Tinde Tinden Bueskytterklubb417 2 14
6 Solbakken Wenche Dramm Drammen Bueskyttere333 2 7
Instinktiv Herrer
1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb503 13 20
2 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb501 15 12
3 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere498 7 21
4 Trangsrud Kjell SOLOR Solør Bueskyttere494 11 18
5 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb492 8 21
6 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere485 10 14
7 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere476 8 16
8 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere463 12 15
9 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere462 8 16
10 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere460 8 12
11 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere459 11 13
12 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere455 6 10
13 Høglund Jarle Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.444 6 9
14 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere432 2 15
15 Eiterjord Vetle Stava Stavanger Bueskyttere429 4 9
16 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb400 8 4
17 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere384 1 5
Instinktiv Kadett
1 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb349 6 4
2 Kastellet Mats Stava Stavanger Bueskyttere229 1 2
Instinktiv Rekrutt
1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere426 5 13
3 Johansen Simon Aune Harst Harstad Bueskyttere321 3 3
4 Reiss Semb Henning Lillh Lillehammer Bueskytterklubb221 2 4
Langbue Damer
1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere436 7 14
3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere410 6 12
4 Haugseth Marit Yrjar IL Yrjar - Bueskyttergruppa400 5 3
5 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere391 5 8
6 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe377 2 9
7 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere362 5 7
8 Christiansen Kivijervi Line Moss Moss Bueskyttere286 3 2
Langbue Herrer
1 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere499 9 22
2 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere498 14 14
3 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb492 9 18
4 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb490 8 18
5 Larsen Øystein SOLOR Solør Bueskyttere489 10 12
6 Søderlund Frank Lillh Lillehammer Bueskytterklubb486 10 11
7 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere475 7 16
8 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere472 11 15
9 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb470 7 17
10 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere459 9 9
11 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere457 5 12
12 Lien Per Kristian Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe453 5 14
13 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere449 4 11
14 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere441 7 10
15 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere434 9 11
16 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb433 6 8
17 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb425 10 9
18 Kjensbekk Tim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere412 2 14
19 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere411 4 11
20 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere407 2 10
21 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere399 5 7
22 Egtvedt Morten Sverr Sverresborg Bueskyttere384 6 7
23 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere369 2 10
24 Christiansen Petter Berge Bergen Bueskyttere356 0 5
25 Sandnes Vegard HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe334 3 4
26 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere310 2 6
27 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe281 0 5
Langbue Kadett
1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere379 2 5
2 Viberg Emma Skrei Skreia IL - Bueskyttere282 2 4
3 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere242 0 3
Recurve Damer
1 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere565 33 19
2 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere564 32 20
3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere553 24 28
4 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere551 25 22
5 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere548 18 34
6 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere534 14 31
7 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere523 13 27
8 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb510 17 19
9 Nærsnes Hege Horte Horten Bueskyttere509 15 17
10 Gabrielsen Trine Arna Sande Sandefjord Bueskyttere509 14 20
11 Bastiansen Linn Berge Bergen Bueskyttere504 11 21
12 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere503 16 14
13 Oldebråten Siri Mette Fredr Fredrikstad Bueskyttere503 10 23
14 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere500 11 22
15 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb495 16 15
16 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere492 10 15
17 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere487 15 15
18 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere486 7 19
19 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb479 7 16
20 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere478 5 19
21 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere474 5 19
22 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere473 15 12
23 Herrmann Carola Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe455 5 14
24 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere452 9 15
25 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere452 5 17
26 Jensen Mari Gunleiksrud Skrim IL Skrim - Bueskyttere434 3 15
27 Moberg Beate FANA Fana Bueskytterklubb431 2 10
28 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere426 6 14
29 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere420 5 11
30 Hansen Elena Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere393 4 11
31 Engebretsen Siri-Lise KODAL Kodal Bueskyttere377 2 5
32 Jørum Kristin Wickstrøm Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere353 1 6
33 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere350 3 5
34 Segtnan Torill Førde Førde Bogeskyttarklubb337 3 6
35 Brennesvik Nina Therese Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere301 3 3
36 Londal Anette Oslo Oslo Bueskyttere74 0 0
Recurve Damer 50
1 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere503 12 24
2 Gundersen Nina KODAL Kodal Bueskyttere499 12 21
3 Andresen Unni Marie Finst Finstadbru Bueskyttere488 9 15
4 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere482 8 19
5 Lilletvedt Solveig FANA Fana Bueskytterklubb478 8 18
6 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL471 5 18
7 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb442 8 11
8 Nordskag Berit Krist Kristiansand Bueskyttere427 9 12
9 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere413 5 10
Recurve Damer Junior
1 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere538 17 28
2 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere535 18 23
3 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere507 15 17
4 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere504 11 21
5 Gøytil Ingrid Krist Kristiansand Bueskyttere500 11 22
6 Ingebrigtsen Susanne Basteson FANA Fana Bueskytterklubb480 7 14
7 Lissner Michelle Moss Moss Bueskyttere477 11 15
8 Bryn Anne Stava Stavanger Bueskyttere469 8 13
9 Lee Thon Gundersen Isabelle Berge Bergen Bueskyttere412 4 10
10 Olsson Jennifer Emsell Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe321 1 3
Recurve Herrer
1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere581 44 14
2 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere573 34 25
3 Saurdal Bjørnar Klepp Klepp Bueskyttere570 35 21
4 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere567 33 22
5 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere565 35 16
6 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere561 37 19
7 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere559 28 23
8 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb555 30 23
9 Andersen Espen Andreas Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere551 24 24
10 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere550 31 20
11 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe550 23 26
12 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere549 31 19
13 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere549 23 23
14 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere547 21 27
15 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb539 20 24
16 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere539 19 29
17 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere538 28 17
18 Røstad Rolf Ove Sverr Sverresborg Bueskyttere538 25 18
19 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere538 19 29
20 Prestegarden Dag Olav Sverr Sverresborg Bueskyttere538 17 25
21 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere534 22 22
22 Klingenberg Geir RANA Rana Bueskytterklubb533 19 25
23 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere533 18 24
24 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere531 19 23
25 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere530 11 30
26 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe529 18 22
27 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb528 18 20
28 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere528 14 26
29 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb527 22 17
30 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe521 17 22
31 Waagen Thomas Sverr Sverresborg Bueskyttere521 13 24
32 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere520 14 23
33 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere519 13 24
34 Roald Karl Petter VIGRA Vigra IL - Bueskyttere510 15 23
35 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb510 12 20
36 Langdal Tor Å. Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe509 12 20
37 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe508 13 28
38 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb508 13 19
39 Norkin Nikita Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere508 9 22
40 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb505 13 19
41 Alvestad Ralf Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe502 13 17
42 Trønsdal Martin Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.500 13 18
43 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere495 13 19
44 Rørvik Jan Ståle VIGRA Vigra IL - Bueskyttere493 13 19
45 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe480 7 12
46 Rostad Fredrick Dramm Drammen Bueskyttere477 12 14
47 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb471 11 11
48 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere471 8 15
49 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere467 9 14
50 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere463 7 14
51 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb453 10 16
52 Vikane Erling FANA Fana Bueskytterklubb453 5 15
53 Nilsen Joakim ASKIM Askim Bueskytterklubb445 3 16
54 Syverstad Per Erik Oslo Oslo Bueskyttere437 3 12
55 Furnes Mads Gjesd Gjesdalbuane422 7 11
56 Kvelland Remi Andrè Lyngd Lyngdal Bueskyttere411 11 14
57 Giskås Morten VIGRA Vigra IL - Bueskyttere392 2 10
58 Ringsø Egil Wold Elver Elverum Bueskyttere390 3 4
59 Grimen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb381 3 5
60 Aune Ronny ASKIM Askim Bueskytterklubb345 2 8
61 Nordli Thorstensen Kjetil Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere330 2 7
62 Brennesvik Asgeir Flakt Flaktveit IK - Bueskyttergruppe301 1 4
Recurve Herrer 50
1 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere543 20 26
2 Karlsen Jan Harald Sørfo Sørfold Bueklubb535 26 14
3 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb520 15 21
4 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere520 12 25
5 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere516 17 19
6 Kjelsberg Bent Ove HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe516 11 26
7 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere505 14 20
8 Bonsak Tom Finst Finstadbru Bueskyttere504 11 19
9 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere503 9 22
10 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb498 13 18
11 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere497 16 18
12 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb496 13 21
13 Hansen Asbjørn RANA Rana Bueskytterklubb495 6 18
14 Taranger Roy FANA Fana Bueskytterklubb494 11 16
15 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere492 9 16
16 Moe Børge Ås Ås Bueskyttere491 13 14
17 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb491 11 19
18 Måleng John Moss Moss Bueskyttere491 8 18
19 Vatne Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere469 11 10
20 Indset Jon HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe462 6 18
21 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb461 9 19
22 Nordskag Wiggo Krist Kristiansand Bueskyttere459 4 15
23 Pedersen Jan Einar Skrei Skreia IL - Bueskyttere453 7 12
24 Sæterlid Egil K Krist Kristiansand Bueskyttere444 5 12
25 Nyeggen Kai Skrei Skreia IL - Bueskyttere439 7 13
26 Persson Sven-Ove Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.372 4 10
27 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb363 4 2
Recurve Herrer Junior
1 Thorbjørnsen Hasthi Sander Sarps Sarpsborg Bueskyttere580 41 18
2 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe571 35 21
3 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere551 24 23
4 Fet Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe548 18 33
5 Madaus Narve Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe543 22 25
6 Klingsheim Joakim Klepp Klepp Bueskyttere532 28 16
7 Bredesen Mathias Vangen NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb528 12 28
8 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe526 18 22
9 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe500 11 21
10 Myhrmoen Ole Marius Krist Kristiansand Bueskyttere474 9 15
11 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere465 6 24
12 Pedersen Søren Walentin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere465 4 18
13 Ringstad Kristian Finst Finstadbru Bueskyttere413 4 10
14 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere382 11 14
Recurve Kadett Gutter
1 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere546 21 27
2 Tessand-Jensen Karl Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere530 12 30
3 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere529 19 22
4 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere509 14 18
5 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere497 13 16
6 Wangsvik Magnus Nordhagen Krist Kristiansand Bueskyttere476 12 12
7 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere469 10 16
8 Mundal Simon Nordseth Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere448 9 13
9 Berg Kristiansen Leon Christoffer Ullen Ullensaker Bueskytterklubb438 6 10
10 Giskås Ole VIGRA Vigra IL - Bueskyttere405 6 10
11 Laukeland Steffen Førde Førde Bogeskyttarklubb396 5 7
12 Andersen Elias Ullen Ullensaker Bueskytterklubb387 7 9
13 Vågsholm Oskar Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere381 1 10
14 Bruaset Larsen Borgar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb344 2 5
15 Wiik Johann Erik Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere301 1 5
Recurve Kadett Jenter
1 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere479 8 19
2 Nilsgård Lusie HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe477 6 15
3 Bakstad Turil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb426 6 10
4 Finneide Emilie RANA Rana Bueskytterklubb353 5 7
5 Elverhøy Laiti Linn Hege Ullen Ullensaker Bueskytterklubb318 1 7
Recurve Rekrutt Gutter
1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb541 20 25
2 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe534 20 26
3 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb529 18 26
4 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe527 14 28
5 Heier Elias Fagerbakken ASKIM Askim Bueskytterklubb523 17 23
6 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb520 14 27
7 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere517 14 22
8 Aune Sander Espeseth ASKIM Askim Bueskytterklubb517 12 25
9 Sørhøy Skagemo Jonas Sverr Sverresborg Bueskyttere493 10 17
10 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere490 5 24
11 Laurent-Gonnet Alrick Horte Horten Bueskyttere480 8 15
12 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere478 4 20
13 Estensen Oscar Alexander Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere445 6 12
14 Dammen-dahl Ingar Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere435 4 13
15 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb434 5 11
16 Ovedal Torjus Stava Stavanger Bueskyttere428 4 10
17 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere410 3 11
18 Lindstad Matias ASKIM Askim Bueskytterklubb399 1 13
19 Østensen Henrik Dramm Drammen Bueskyttere395 2 5
20 Långsveds Martin Fisketjønn Stava Stavanger Bueskyttere392 3 6
21 Backlund Sindre Dramm Drammen Bueskyttere292 1 4
Recurve Rekrutt Jenter
1 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb551 21 31
2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb525 18 18
3 Eide Sara Førde Førde Bogeskyttarklubb493 5 24
4 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb487 9 24
5 Klingenberg Linnea RANA Rana Bueskytterklubb486 9 24
6 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb484 5 18
7 Thorvik Sofie Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere480 11 17
8 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere478 3 15
9 Sæle Kristina Berge Bergen Bueskyttere474 11 9
10 Stenstavold Ingeborg Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere469 12 12
11 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere467 13 19
12 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere450 4 13
13 Thorsen Rikke Ullen Ullensaker Bueskytterklubb434 6 10
14 Riis Celine Isabell Elstein Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere414 5 6
15 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb404 4 8
16 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb369 5 6
17 Vågsholm Margaret Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere361 1 6
18 Ringsø Emilie Hansen Elver Elverum Bueskyttere333 4 1
19 Roald Maria VIGRA Vigra IL - Bueskyttere320 4 11
20 Andersen Rebecca Sjølie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb237 2 3