Detaljer
Stevne-Id2017025
Dato14 Jan 2017
ArrangørBærum - Bærum og Omegn Bueskyttere
StedNadderduhallen
NavnBærumstreffen 2017
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderStartlisten finnes nedenfor som .pdf
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere451 0 0
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere434 0 0
3 3 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere422 0 0
4 4 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere420 0 0
5 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere411 0 0
6 6 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere399 0 0
7 7 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb351 0 0
Compound 1
1 1 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere584 0 0
2 2 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb575 0 0
3 3 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere572 0 0
4 4 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere571 0 0
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere563 0 0
6 6 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere556 0 0
7 7 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere554 0 0
8 8 Hjelle Petter Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.553 0 0
9 9 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere551 0 0
10 10 Mikalsen Bjørn Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.549 0 0
11 11 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere536 0 0
12 12 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere525 0 0
Compound 2
1 1 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere564 0 0
2 2 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere557 0 0
3 3 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere551 0 0
4 4 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere544 0 0
5 5 Andersen Lena Finst Finstadbru Bueskyttere536 0 0
6 6 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere535 0 0
7 7 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere527 0 0
8 8 Ellevold Georg Finst Finstadbru Bueskyttere480 0 0
Compound 3
1 1 Haraldsen Svein Erik Finst Finstadbru Bueskyttere557 0 0
3 3 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere547 0 0
4 4 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere516 0 0
Compound 4
1 1 Andersen Niklas Ås Ås Bueskyttere497 0 0
Compound 5
1 1 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere542 0 0
Instinktiv 1
1 1 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere503 0 0
2 2 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere482 0 0
3 3 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb478 0 0
4 4 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere470 0 0
5 5 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere467 0 0
6 6 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb457 0 0
7 7 Nilssen Per Arne Skrim IL Skrim - Bueskyttere425 0 0
8 8 Haugen Erin Alyson Skrim IL Skrim - Bueskyttere414 0 0
9 9 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere408 0 0
10 10 Skårberg Lars Olav Oslo Oslo Bueskyttere376 0 0
11 11 Solbakken Wenche Dramm Drammen Bueskyttere367 0 0
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere525 0 0
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere498 0 0
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere460 0 0
4 4 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere455 0 0
5 5 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere408 0 0
6 6 Christiansen Kivijervi Line Moss Moss Bueskyttere339 0 0
7 7 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere272 0 0
Recurve 1
1 1 Thorbjørnsen Hasthi Sander Sarps Sarpsborg Bueskyttere583 0 0
2 2 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere567 0 0
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere566 0 0
4 4 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere548 0 0
5 5 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe547 0 0
6 6 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere546 0 0
7 7 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere535 0 0
8 8 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere533 0 0
9 9 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere531 0 0
9 9 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere531 0 0
Recurve 2
1 1 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere522 0 0
2 2 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere515 15 21
3 3 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb515 13 22
4 4 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb513 17 17
5 5 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere513 9 29
6 6 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere494 0 0
7 7 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere493 0 0
8 8 Jensen Stein Ove Sarps Sarpsborg Bueskyttere490 0 0
9 9 Ament Milos Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere488 0 0
10 10 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb485 0 0
11 11 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere482 0 0
12 12 Lislevand Ole Martin Elver Elverum Bueskyttere463 0 0
13 13 Måleng John Moss Moss Bueskyttere455 0 0
14 14 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere453 9 13
15 15 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere453 5 15
Recurve 3
1 1 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb540 0 0
2 2 Tessand-Jensen Karl Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere535 0 0
3 3 Persson Sven-Ove Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.510 0 0
4 4 Trønsdal Martin Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.501 13 28
5 5 Ringstad Kristian Finst Finstadbru Bueskyttere501 12 16
8 8 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere467 0 0
9 9 Ellevold Gun-Helen Finst Finstadbru Bueskyttere369 0 0
Recurve 4
1 1 Fedreheim Stian Elver Elverum Bueskyttere513 0 0
2 2 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe509 0 0
3 3 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb474 0 0
4 4 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere465 0 0
5 5 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb441 0 0
7 7 Estensen Oscar Alexander Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere402 0 0
Recurve 5
1 1 Ringsø Emilie Hansen Elver Elverum Bueskyttere422 0 0