Detaljer
Stevne-Id2017028
Dato 3 Jun 2017
ArrangørAkker - Akkerhaugen Bueskytterklubb
StedRolighetsmoen
NavnJunistevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere1162 33 13
2 2 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere1140 20 9
3 3 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb1114 24 6
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1068 14 5
5 5 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere915 6 0
Barebow 4
1 1 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere1083 9 4
2 2 Haugen Marius H. Sande Sandefjord Bueskyttere1059 11 3
3 3 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere1025 12 4
Barebow 5
1 1 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere902 3 1
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere1353 77 29
2 2 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere1345 70 28
3 3 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere1330 59 23
Compound 2
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere1376 91 35
2 2 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere1360 78 36
3 3 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere1355 72 25
4 4 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere1351 74 25
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1345 69 27
6 6 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1315 57 22
7 7 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere1289 48 18
8 8 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere1193 33 5
8 8 Vaagen Olav Grenl Grenland Bueskyttere0 0 0
Compound 4
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere1426 130 92
2 2 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere1204 33 10
Instinktiv 1
1 1 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere958 7 2
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1090 12 2
2 2 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere932 9 5
Recurve 1
2 2 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere1317 60 22
3 3 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere1311 60 23
4 4 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb1289 52 13
5 5 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere1231 42 12
6 6 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1230 47 15
7 7 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere1197 28 5
8 8 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb1189 32 9
9 9 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere1188 27 9
10 10 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere1175 16 6
11 11 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere1154 26 8
12 12 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere1135 28 9
13 13 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere1050 22 4
Recurve 2
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere1329 65 21
2 2 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere1286 47 11
3 3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere1271 43 11
4 4 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere1219 29 8
5 5 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere1210 26 7
6 6 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1179 28 6
7 7 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere1133 28 6
8 8 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere1128 21 2
9 9 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1086 13 3
10 10 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb1077 15 5
11 11 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere1064 12 2
12 12 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere1018 11 2
13 13 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere972 9 4
14 14 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere828 9 3
Recurve 3
1 1 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb1203 27 8
2 2 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere1167 19 8
3 3 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere1069 16 2
4 4 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere1040 9 0
5 5 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere951 9 3
6 6 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere865 5 1
Recurve 4
1 1 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere967 14 6