Detaljer
Stevne-Id2017032
Dato 4 Jun 2017
ArrangørAkker - Akkerhaugen Bueskytterklubb
StedRolighetsmoen
NavnJunistevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler - Stjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere595 7 4
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere580 9 4
3 3 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb539 2 0
4 4 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere508 1 0
5 5 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere501 9 3
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere495 6 0
Barebow 2
1 1 Istad Danny Farsu Farsund IL - Bueskyttere515 3 0
Barebow 4
1 1 Haugen Marius H. Sande Sandefjord Bueskyttere541 4 0
2 2 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere476 3 0
3 3 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere452 6 0
4 4 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere333 1 1
Barebow 5
1 1 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere388 5 3
Compound 1
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere700 52 23
2 2 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere682 38 16
3 3 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere678 35 15
4 4 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere676 38 12
5 5 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere673 30 11
6 6 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere671 32 16
7 7 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere665 31 9
8 8 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere654 27 8
Compound 2
1 1 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere669 33 6
2 2 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere667 25 6
3 3 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere649 21 12
4 4 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere603 11 1
5 5 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere585 10 4
6 6 Istad Richard Farsu Farsund IL - Bueskyttere574 12 4
7 7 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere526 8 3
Compound 3
1 1 Istad Gerd Irene Farsu Farsund IL - Bueskyttere521 3 1
Compound 4
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere711 63 35
2 2 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere596 12 3
Instinktiv 1
1 1 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere524 3 2
2 2 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere448 2 0
Recurve 1
2 2 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere664 31 16
3 3 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere656 24 6
4 4 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb622 18 6
5 5 Thorbjørnsen Hasthi Sander Sarps Sarpsborg Bueskyttere620 11 3
6 6 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere617 13 3
7 7 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere616 15 6
8 8 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere601 11 3
9 9 Gencheva Ralitsa Sande Sandefjord Bueskyttere597 7 0
10 10 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere586 8 2
11 11 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere581 14 3
12 12 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb579 10 3
13 13 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere577 12 3
14 14 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere575 12 2
15 15 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere572 9 3
16 16 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere557 8 4
17 17 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere517 1 0
Recurve 2
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere650 23 9
2 2 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere603 10 4
3 3 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere585 9 4
4 4 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere578 8 1
5 5 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere575 8 1
6 6 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere572 7 1
7 7 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb568 9 1
8 8 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere548 7 3
9 9 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb528 8 1
10 10 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere517 4 1
11 11 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere509 3 1
12 12 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere500 4 0
13 13 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb471 3 1
14 14 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere158 1 0
Recurve 3
1 1 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb609 18 6
2 2 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere607 12 3
3 3 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere572 7 4
4 4 Leira Brodshaug Heidi Skrei Skreia IL - Bueskyttere457 5 0
5 5 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere443 2 0
Recurve 4
1 1 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere478 5 3