Detaljer
Stevne-Id2017039
Dato10 May 2017
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedNoreødegården
NavnKråkeserien
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 4
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere422 3 0
2 2 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere421 4 0
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere680 38 10
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere670 32 8
3 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere656 31 8
4 4 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere647 19 11
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere643 24 8
6 6 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere607 16 5
Compound 2
1 1 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere635 16 8
2 2 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere580 9 1
Felles 6
Stafseng Sofie Nybakk Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Langbue 1
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere535 3 1
2 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere510 3 0
3 3 Løvig Kevin Moss Moss Bueskyttere496 8 2
4 4 Christiansen Kivijervi Line Moss Moss Bueskyttere403 6 3
5 5 Løvig Linda Moss Moss Bueskyttere93 2 0
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere665 31 10
2 2 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere632 15 5
3 3 Thorbjørnsen Hasthi Sander Sarps Sarpsborg Bueskyttere620 10 2
4 4 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb609 16 8
5 5 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb590 7 1
6 6 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere579 7 1
7 7 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere156 3 0
Recurve 2
1 1 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere523 8 1
Recurve 3
1 1 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere597 14 3
2 2 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb580 4 0
3 3 Hargaut Tor-Eilif Moss Moss Bueskyttere514 4 2
4 4 Barsjø Joel Svapnil Moss Moss Bueskyttere462 5 1
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb203 1 0
Recurve 5
1 1 Frandsen Gran Sigve Moss Moss Bueskyttere335 0 0
2 2 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere321 0 0