Detaljer
Stevne-Id2017047
Dato25 Oct 2017
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedBueskytterhuset
NavnKråkeserien
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere514 13 23
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere465 7 13
3 3 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere442 5 16
Barebow 2
1 1 Antonsen Kjell ASKIM Askim Bueskytterklubb454 7 13
2 2 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere426 3 13
Barebow 4
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere416 3 13
2 2 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere345 4 5
Barebow 5
1 1 Johansen Marie Angvik Moss Moss Bueskyttere279 2 4
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere581 41 19
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere560 29 30
3 3 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere556 17 42
Compound 2
1 1 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere567 28 31
Compound 4
1 1 Mikkelsen Celina Sarps Sarpsborg Bueskyttere500 3 31
Compound 5
1 1 Magnussen-Uteng Benjamin Sarps Sarpsborg Bueskyttere537 7 44
Felles 6
Ekrann Jeppe Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Stafseng Sofie Nybakk Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Modahl Leah Maria Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Langbue 1
1 1 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere498 13 13
2 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere494 12 16
3 3 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere475 9 15
Recurve 1
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere576 37 22
2 2 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb548 26 26
3 3 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere514 12 22
Recurve 2
1 1 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere536 20 22
2 2 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere531 17 25
3 3 Gjøstøl Stein Ove Sarps Sarpsborg Bueskyttere494 9 20
4 4 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb477 7 18
5 5 Hargaut Tor-Eilif Moss Moss Bueskyttere462 5 17
6 6 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere458 8 15
Recurve 3
1 1 Barsjø Joel Svapnil Moss Moss Bueskyttere490 8 10
2 2 Rolfsen Eivind Moss Moss Bueskyttere483 8 15
3 3 Sobocinski Marek Moss Moss Bueskyttere426 6 8
Recurve 4
1 1 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere547 24 21
2 2 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb507 10 22
3 3 Antonsen Robert Bates ASKIM Askim Bueskytterklubb461 6 13
Recurve 5
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere494 10 20
2 2 Gran Sigve Frandsen Moss Moss Bueskyttere424 3 16