Detaljer
Stevne-Id2017053
Dato11 Feb 2017
ArrangørLarvi - Larvik Bueskyttere
StedBommestad Hallen
NavnBommestad Hallen Norges Cup
MerknaderNorges cup kvalifisering
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere502 13 19
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere488 7 22
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere475 11 9
4 4 Ole Herland Larvi Larvik Bueskyttere473 10 14
5 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere456 8 11
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere444 6 17
7 7 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere415 2 12
Barebow 2
1 1 Lauvli Aleksander Ås Ås Bueskyttere391 4 5
Barebow 4
1 1 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere347 1 12
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb578 39 20
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere575 35 25
3 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere571 32 27
4 4 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere570 30 30
5 5 Westby Frank Dramm Drammen Bueskyttere565 27 31
6 6 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere560 21 38
7 7 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere559 21 37
8 8 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere558 18 42
9 9 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere549 19 39
10 10 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere544 14 38
Compound 2
1 1 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere565 26 33
2 2 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere555 18 40
3 3 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere555 18 39
4 4 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere547 15 38
5 5 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere527 7 39
6 6 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere509 12 34
Compound 3
1 1 Kirkeby Melbø Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere542 10 42
2 2 Melbø Tonje Fredr Fredrikstad Bueskyttere538 9 41
4 4 Rykkelid Håkon Larvi Larvik Bueskyttere521 8 33
5 5 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere515 5 32
6 6 Andersen Niklas Ås Ås Bueskyttere502 4 26
7 7 Nergård Sondre Hagen Larvi Larvik Bueskyttere373 3 15
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb508 10 22
2 2 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere506 12 20
3 3 Nilssen Per Arne Skrim IL Skrim - Bueskyttere482 14 12
4 4 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb457 6 12
5 5 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere415 5 10
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere515 11 23
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere490 13 15
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere460 8 15
4 4 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere412 10 8
5 5 Linde-Nielsen Erik Skrim IL Skrim - Bueskyttere307 4 2
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere584 44 16
2 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere581 43 15
3 3 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere569 40 17
4 4 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere554 28 20
5 5 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere544 32 12
6 6 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere544 21 24
7 7 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere543 27 20
8 8 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere537 22 19
9 9 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere528 18 24
10 10 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere525 17 27
11 11 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere514 14 23
Recurve 2
1 1 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb519 17 23
2 2 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb514 15 21
3 3 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb513 9 27
4 4 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere512 10 26
5 5 Moe Børge Ås Ås Bueskyttere510 14 21
6 6 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere507 6 27
7 7 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere504 11 20
8 8 Måleng John Moss Moss Bueskyttere496 12 20
9 9 Andresen Unni Marie Finst Finstadbru Bueskyttere495 10 18
10 10 Røe Silje R Grenl Grenland Bueskyttere493 12 18
12 12 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere482 7 23
13 13 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb480 12 13
14 14 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb480 9 16
15 15 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere475 6 16
16 16 Jensen Stein Ove Sarps Sarpsborg Bueskyttere471 7 17
18 18 Syverstad Per Erik Oslo Oslo Bueskyttere466 4 22
19 19 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere413 7 8
Recurve 3
1 1 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb517 13 21
3 3 Lystad Therese Møllerop Skrim IL Skrim - Bueskyttere472 8 21
4 4 Jensen Mari Gunleiksrud Skrim IL Skrim - Bueskyttere444 8 13
Recurve 4
1 1 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb532 15 25
2 2 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb488 8 20
3 3 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb405 5 8
4 4 Østensen Henrik Dramm Drammen Bueskyttere374 2 8
6 6 Backlund Sindre Dramm Drammen Bueskyttere322 0 9
Recurve 5
1 1 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere449 5 12
2 2 Thorsen Trym Larvi Larvik Bueskyttere437 5 11
3 3 Andersen Tonje H Larvi Larvik Bueskyttere258 1 2