Detaljer
Stevne-Id2017085
Dato17 Jun 2017
ArrangørDramm - Drammen Bueskyttere
StedDrammen
Navn3D Drammen
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere339 11 3
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere311 12 5
3 3 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere308 11 3
4 4 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere304 10 3
5 5 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere301 10 3
6 6 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag282 3 2
7 7 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere273 8 3
8 8 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere267 6 1
9 9 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere267 4 1
10 10 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere253 8 1
11 11 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere246 3 0
12 12 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere242 4 2
13 13 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere221 4 1
Barebow 2
1 1 Olberg Anders Dramm Drammen Bueskyttere327 9 3
2 2 Johansen Hege Alice Granøe Dramm Drammen Bueskyttere289 6 1
Barebow 4
1 1 Opsahl Bastian Stokke Dramm Drammen Bueskyttere297 5 0
2 2 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere205 3 1
3 3 Due Aleksander Lilaa Dramm Drammen Bueskyttere198 3 1
Buejeger 1
1 1 Gaasholt Daniel Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere230 3 1
Compound 1
1 1 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere475 38 15
2 2 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere456 30 12
3 3 Hjelle Petter Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.455 32 13
4 4 Tretli Tor Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.448 29 11
5 5 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere434 27 13
6 6 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere429 28 11
7 7 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere423 23 13
8 8 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere420 19 7
9 9 Mikalsen Bjørn Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.409 21 8
10 10 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag393 17 7
11 11 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere367 14 3
12 12 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere363 19 9
13 13 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere360 19 5
14 14 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb330 9 3
Compound 2
1 1 Trønsdal Martin Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.427 22 9
2 2 Myrland Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere345 10 3
Felles 6
Gunneriussen Svarteng Thomas Lillh Lillehammer Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb371 12 4
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag344 10 4
3 3 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb343 14 7
4 4 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag306 5 5
5 5 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere302 11 3
6 6 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb302 7 3
7 7 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe287 4 2
8 8 Guneriussen Tom Vidar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb286 10 2
9 9 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb277 5 2
10 10 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb273 4 2
11 11 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere272 3 2
12 12 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb260 8 1
13 13 Nilssen Per Arne Skrim IL Skrim - Bueskyttere253 4 2
14 14 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag252 5 0
15 15 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag223 4 1
16 16 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere213 5 2
17 17 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb212 3 2
18 18 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere210 4 1
19 19 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag202 2 1
20 20 Nymoen Jonathan Line Oslo Oslo Bueskyttere171 2 0
21 21 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere131 1 1
Instinktiv 2
1 1 Hugnell Henrik Ås Ås Bueskyttere303 6 2
2 2 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere300 11 3
3 3 Therese Svarteng Lillh Lillehammer Bueskytterklubb201 4 0
Instinktiv 4
1 1 Haldorhamn Anne Marine Dramm Drammen Bueskyttere295 9 1
2 2 Tømmerhol Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe249 4 2
Instinktiv 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag292 11 2
2 2 Bang Trym Finnøy Harøy Harøy Bogeskytarlag261 4 1
3 3 Fjeld Andreas Dramm Drammen Bueskyttere250 7 1
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere305 8 4
2 2 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere290 9 5
3 3 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere287 7 1
4 4 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere174 3 1
5 5 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb161 0 0
Langbue 2
1 1 Skårberg Lars Olav Oslo Oslo Bueskyttere335 9 3
2 2 Andersson Christian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe323 6 3
3 3 Nordeng Svein Erik Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.312 8 4
4 4 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe296 7 3
Langbue 5
1 1 Herud Boothman Jacob HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe173 1 0
Recurve 1
1 1 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere281 6 2
Recurve 5
1 1 Østensen Henrik Dramm Drammen Bueskyttere342 9 6
2 2 Backlund Sindre Dramm Drammen Bueskyttere102 1 0