Detaljer
Stevne-Id2017087
Dato18 Jun 2017
ArrangørDramm - Drammen Bueskyttere
StedDrammen
Navn3D Skoger
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere357 16 6
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere338 9 5
3 3 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere332 12 5
4 4 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag321 8 2
5 5 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere304 7 2
6 6 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere303 12 4
7 7 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere301 8 4
8 8 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere274 4 0
9 9 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere269 8 3
10 10 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere262 5 2
11 11 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere256 6 2
12 12 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere243 4 1
Barebow 2
1 1 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere274 7 1
2 2 Johansen Hege Alice Granøe Dramm Drammen Bueskyttere232 3 1
Barebow 4
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere339 10 3
2 2 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere184 0 0
Buejeger 1
1 1 Gaasholt Daniel Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere336 11 4
Compound 1
1 1 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere477 40 13
2 2 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere468 34 19
3 3 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere451 28 11
4 4 Tretli Tor Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.450 32 16
5 5 Hjelle Petter Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.442 32 14
6 6 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere438 24 6
7 7 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere424 25 10
8 8 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere421 24 10
9 9 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag392 15 5
10 10 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere375 14 4
11 11 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb312 10 4
Compound 2
1 1 Trønsdal Martin Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.464 33 17
2 2 Myrland Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere403 19 7
Compound 4
1 1 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere439 27 14
Compound 5
1 1 Hyge Simen Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere355 14 5
Felles 6
Gunneriussen Svarteng Thomas Lillh Lillehammer Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb373 13 6
2 2 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb365 16 7
3 3 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag361 14 8
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere354 15 7
5 5 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb336 9 3
6 6 Nilssen Per Arne Skrim IL Skrim - Bueskyttere326 8 4
7 7 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag317 9 3
8 8 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe310 9 3
9 9 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere310 8 3
10 10 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb309 11 4
11 11 Guneriussen Tom Vidar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb296 7 1
12 12 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere280 7 2
13 13 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag274 8 2
14 14 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere254 8 2
15 15 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag236 6 1
16 16 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb210 3 1
17 17 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag200 6 3
18 18 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere194 3 1
Instinktiv 2
1 1 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere319 11 7
2 2 Therese Svarteng Lillh Lillehammer Bueskytterklubb202 3 0
Instinktiv 4
1 1 Haldorhamn Anne Marine Dramm Drammen Bueskyttere280 7 3
Instinktiv 5
1 1 Fjeld Andreas Dramm Drammen Bueskyttere314 9 7
2 2 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag312 13 6
3 3 Bang Trym Finnøy Harøy Harøy Bogeskytarlag225 3 2
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere367 10 4
2 2 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere319 6 3
3 3 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere305 8 2
4 4 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere280 4 2
5 5 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere252 5 2
6 6 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere249 2 0
7 7 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb226 5 3
Langbue 2
1 1 Andersson Christian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe377 13 5
2 2 Nordeng Svein Erik Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.357 12 5
3 3 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe321 10 4
Langbue 4
1 1 Tømmerhol Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe259 8 1
Langbue 5
1 1 Herud Boothman Jacob HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe161 3 0
Recurve 1
1 1 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere304 4 2
Recurve 5
1 1 Østensen Henrik Dramm Drammen Bueskyttere336 13 1
2 2 Backlund Sindre Dramm Drammen Bueskyttere142 1 0