Detaljer
Stevne-Id2017091
Dato11 Feb 2017
ArrangørVIGRA - Vigra IL - Bueskyttere
StedVigrahallen
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
MerknaderNorgescup stevne.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Brusdal Bjørn Harøy Harøy Bogeskytarlag424 2 8
Compound 2
1 1 Hjelanes Odd Kjetil Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe562 25 32
2 2 Ramstad Christina Reirå Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe555 17 41
3 3 Ulfsnes Ole Henrik Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe553 16 41
4 4 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere545 12 41
5 5 Rylandsholm Håvard NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb512 7 30
Felles 6
Langeland Kamilla Ålesu Ålesund Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag438 6 10
Langbue 1
1 1 Thierbach Mariette NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb441 6 11
2 2 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere437 4 8
Recurve 2
1 1 Katalynas Tomas Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe550 25 23
2 2 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 539 15 30
3 3 Silden Bjarne NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb525 18 19
4 4 Alvestad Simen Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe523 16 20
5 5 Suur-Hamari Jouni NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb521 14 23
6 6 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere510 14 19
7 7 Hansen Kjetil Vestn Vestnes Bueskyttere506 15 15
8 8 Bredesen Mathias Vangen NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb505 11 19
9 9 Krohn Kristian Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe504 15 16
10 10 Langdal Tor Å. Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe487 8 17
11 11 Alvestad Ralf Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe483 10 17
12 12 Edvardsen Kenneth NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb460 9 12
Recurve 3
1 1 Aslaksen Geir Vestn Vestnes Bueskyttere535 14 31
2 2 Rørvik Jan Ståle VIGRA Vigra IL - Bueskyttere529 15 30
3 3 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere523 14 27
4 4 kvalheim vidar NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb523 14 25
5 5 Giskås Ole VIGRA Vigra IL - Bueskyttere502 12 23
6 6 Giskås Morten VIGRA Vigra IL - Bueskyttere490 12 20
7 7 Vågsholm Oskar Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere479 11 13
8 8 Tokle Jan Ivar Vestn Vestnes Bueskyttere465 9 14
9 9 Grøtta Kay Vestn Vestnes Bueskyttere458 3 14
10 10 Myhre Henning NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb415 3 11
11 11 Rørvik Per Bjørn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere389 4 8
12 12 Landøy Olai NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb386 5 10
Recurve 4
1 1 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere526 15 22
2 2 Langdal Halvor Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe515 14 24
3 3 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere506 10 27
4 4 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere491 6 17
5 5 Melchisedekow Lukasz Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 451 3 16
6 6 Storvik Herman Nerland Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 430 4 9
7 7 Naalsund Truls Halkjelsvik VIGRA Vigra IL - Bueskyttere393 4 8
8 8 Decyk Jan Hunde Hundeidvik IL - Bueskyttergruppe381 3 12
Recurve 5
1 1 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere526 15 28
2 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere510 16 15
3 3 Rørvik Janick Hurlimann VIGRA Vigra IL - Bueskyttere440 7 13
4 4 Roald Maria VIGRA Vigra IL - Bueskyttere432 6 9
5 5 Myhre Edvardsen Ruben NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb405 1 7
6 6 Vågsholm Margaret Synes VIGRA Vigra IL - Bueskyttere356 1 8