Detaljer
Stevne-Id2017118
Dato21 Jan 2017
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedTjeldsundhallen
NavnSolpilen Norgescup
AlternativerFinaler
MerknaderHoveddommer Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb555 19 37
2 2 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb545 14 39
3 3 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere544 15 37
4 4 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe543 17 38
5 5 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL537 9 41
6 6 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere534 11 41
7 7 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL531 12 32
8 8 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb505 7 30
9 9 Berg Randi Kristina Tinde Tinden Bueskytterklubb485 2 23
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere528 4 41
Compound 5
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb522 5 38
2 2 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb473 5 20
Felles 6
Dalseth Mathias Flasnes Tinde Tinden Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb512 11 25
2 2 Mikalsen Veronica Tinde Tinden Bueskytterklubb376 1 6
Instinktiv 4
1 1 Johansen Simon Aune Harst Harstad Bueskyttere199 1 2
Langbue 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere511 13 20
2 2 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb502 14 15
3 3 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb377 3 9
4 4 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere374 4 7
Langbue 5
1 1 Horn Ida Tinde Tinden Bueskytterklubb313 2 5
Recurve 1
1 1 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe537 20 27
2 2 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe534 20 20
3 3 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe509 14 27
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb533 20 21
2 2 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb518 14 22
3 3 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb495 13 16
4 4 Eriksen Ernst-Ketil SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe491 8 19
5 5 Eriksen Jan Henrik SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe481 10 20
6 6 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb475 9 18
7 7 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere471 6 22
8 8 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL464 8 18
Recurve 3
1 1 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere512 12 23
2 2 Myhre Ronny SORT Sortland Bueskytterklubb505 11 22
3 3 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb461 7 14
4 4 Nydal Merethe S. SORT Sortland Bueskytterklubb447 9 10
5 5 Jusnes Nicolay Tinde Tinden Bueskytterklubb295 2 4
Recurve 4
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb430 6 10
2 2 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb430 2 11
3 3 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb411 7 3
4 4 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb369 3 7
5 5 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb319 1 6
6 6 Paulsen Lars J. Tinde Tinden Bueskytterklubb239 0 3
Recurve 5
1 1 Solberg Andrea Tinde Tinden Bueskytterklubb357 2 5
2 2 Olsen Helen Tinde Tinden Bueskytterklubb334 3 8
3 3 Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb318 3 3
4 4 Mikalsen Carmen-Sofie Tinde Tinden Bueskytterklubb222 2 0