Detaljer
Stevne-Id2017120
Dato18 Aug 2017
20 Aug 2017
ArrangørFredr - Fredrikstad Bueskyttere
StedFredrikstad
NavnNM 2017
BeskrivelseNorsk mesterskap
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Berent Karolina Sande Sandefjord Bueskyttere624 14 5
2 2 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere563 7 1
3 3 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere544 7 2
4 4 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere530 3 1
5 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere516 5 0
6 6 Sæle Line Andreassen Berge Bergen Bueskyttere457 2 0
7 7 Lauritsen Nina Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere403 2 0
8 8 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere368 4 1
9 9 Berget-Jenssen Kirsti Larvi Larvik Bueskyttere336 5 2
Barebow Herrer
1 1 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere626 16 3
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere601 11 1
3 3 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere598 12 4
4 4 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere593 18 4
5 5 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb579 12 1
6 6 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere565 9 2
7 7 Isaksen Jan Fredrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere554 3 1
8 8 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere543 8 3
9 9 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere540 6 2
10 10 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere523 5 1
11 11 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere521 8 1
12 12 Berget-Jenssen Geir- Arne Larvi Larvik Bueskyttere369 0 0
13 13 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere365 1 1
Barebow Kadett
1 1 Wang Rørdam Joakim Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere325 1 0
Barebow Rekrutt
1 1 Hermansson Lucas S. Larvi Larvik Bueskyttere572 13 5
2 2 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere569 5 2
3 3 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere545 9 1
4 4 Falkenberg Helena Sande Sandefjord Bueskyttere539 7 2
5 5 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere516 8 5
6 6 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere510 8 1
7 7 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere502 4 1
8 8 Haugen Marius H. Sande Sandefjord Bueskyttere234 1 0
Compound Damer
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere670 33 7
2 2 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere655 29 15
3 3 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere631 20 9
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere622 16 3
5 5 Sigvartsen Monica Fredr Fredrikstad Bueskyttere612 13 4
6 6 Stranden Janne Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa526 10 4
7 7 Johannessen Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb440 3 0
Compound Herrer
1 1 Bøe Morten Sande Sandefjord Bueskyttere689 43 20
2 2 Haugseth Mads Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa688 44 18
3 3 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb678 36 18
4 4 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere674 38 14
5 5 Jenssen Håkon Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa674 31 13
6 6 Haugseth Robin Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa671 30 11
7 7 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere670 40 15
8 8 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere665 31 16
9 9 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere662 26 8
10 10 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.657 30 8
11 11 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere657 27 10
12 12 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere652 22 7
13 13 Trønsdal Martin Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.652 16 3
14 14 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere650 30 9
15 15 Dubec Tomas René Fredr Fredrikstad Bueskyttere648 20 8
16 16 GUDZIUNAS Grazvydas Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa645 23 6
17 17 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere645 19 5
18 18 Larssen Andreas Geita Geitastrand IL - Bueskyttere645 19 3
19 19 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere644 29 13
20 20 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere644 24 9
21 21 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere641 21 6
22 22 Evensen Ragnar Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere636 27 6
23 23 Waagen Geir Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa636 22 4
24 24 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere629 19 7
25 25 Rogstad Marius Sverr Sverresborg Bueskyttere625 16 3
26 26 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere624 21 7
27 27 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere622 18 7
28 28 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere620 17 2
29 29 Myklebost Fredrik Geita Geitastrand IL - Bueskyttere617 15 4
30 30 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere614 16 5
31 31 Vaitelis Saulus VIGRA Vigra IL - Bueskyttere602 12 5
32 32 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere570 12 4
Compound Herrer 50
1 1 Hagen Paul Ole Elver Elverum Bueskyttere667 32 9
2 2 Stranden John Olav Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa657 30 16
3 3 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere657 26 7
4 4 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere653 21 5
5 5 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere652 24 13
6 6 Kjærland Arne Klepp Klepp Bueskyttere652 23 8
7 7 Mikalsen Bjørn Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.648 21 5
8 8 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere627 17 9
9 9 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb617 18 5
10 10 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere617 12 6
11 11 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere611 13 6
12 12 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere593 18 5
13 13 Overholt Arne Halvdan Sverr Sverresborg Bueskyttere429 6 4
14 14 Sørem Trond Horte Horten Bueskyttere291 5 2
15 15 Arnesen Geir Larvi Larvik Bueskyttere6 0 0
Compound Herrer Junior
1 1 Ellevold Georg Finst Finstadbru Bueskyttere555 10 3
Compound Kadett Gutter
1 1 Ohrt Sigurd Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere629 18 3
2 2 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere616 17 4
3 3 Kirkeby Melbø Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere563 10 4
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere709 61 31
2 2 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere668 30 12
3 3 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere644 26 8
4 4 Skogen Henningsen Joachim Yrjar Yrjar IL - Bueskyttergruppa641 19 4
5 5 Vaagsbø Jostein Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere575 16 3
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.640 25 4
2 2 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere632 18 3
3 3 Sleire Haugen Rebecca Finst Finstadbru Bueskyttere384 5 1
Instinktiv Damer
1 1 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere575 8 2
2 2 Danevad Kirsi Krist Kristiansand Bueskyttere535 8 2
3 3 Vonen Elise Oslo Oslo Bueskyttere428 4 1
4 4 Solbakken Wenche Dramm Drammen Bueskyttere417 0 0
5 5 Tørlin Nova Kristine Moss Moss Bueskyttere364 1 0
Instinktiv Herrer
1 1 Danevad Kjetil A. Krist Kristiansand Bueskyttere632 25 5
2 2 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere607 10 1
3 3 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere591 9 5
4 4 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe588 8 5
5 5 Lindseth Øyvind Stava Stavanger Bueskyttere585 9 3
6 6 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere579 9 5
7 7 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere548 7 2
8 8 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere546 3 1
9 9 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere538 4 0
10 10 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere533 3 1
11 11 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere527 5 0
12 12 Nymoen Jonathan Line Oslo Oslo Bueskyttere519 2 1
13 13 Pettersen Jon-Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere508 2 1
Instinktiv Kadett
1 1 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb325 2 1
Langbue Damer
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere562 11 2
2 2 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb499 3 2
3 3 Christiansen Kivijervi Line Moss Moss Bueskyttere467 4 1
4 4 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere404 0 0
Langbue Herrer
1 1 Bergestuen Johnny Klepp Klepp Bueskyttere622 9 4
2 2 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere612 19 8
3 3 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere602 8 1
4 4 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere595 8 3
5 5 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere586 9 0
6 6 Andersen Magne Krist Kristiansand Bueskyttere583 9 1
7 7 Nordeng Svein Erik Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.552 5 2
8 8 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere549 7 1
9 9 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere529 8 4
10 10 Fagerheim Inge VIGRA Vigra IL - Bueskyttere516 3 0
11 11 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere504 1 1
12 12 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb481 1 1
13 13 Kjensbekk Tim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere471 5 4
14 14 Christiansen Petter Berge Bergen Bueskyttere462 2 0
Langbue Kadett
1 1 Vestlund Malin Victoria Moss Moss Bueskyttere449 1 0
Recurve Damer
1 1 Hillestad Katrine Stava Stavanger Bueskyttere610 11 4
2 2 Brueland Brigitte C.B. Grenl Grenland Bueskyttere589 8 2
3 3 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere568 7 3
4 4 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere562 13 2
5 5 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere506 4 2
6 6 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere501 4 2
7 7 Østengen Vik-Strandli Maria Kristina Ullen Ullensaker Bueskytterklubb495 6 3
8 8 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere495 5 0
9 9 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb487 2 0
10 10 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere486 3 0
11 11 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere481 3 0
12 12 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb474 5 1
13 13 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere453 3 2
14 14 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere443 1 0
15 15 Moberg Beate FANA Fana Bueskytterklubb302 3 2
Recurve Damer 50
1 1 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere583 9 2
2 2 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere477 5 1
3 3 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere455 1 0
4 4 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb414 4 1
5 5 Nordskag Berit Krist Kristiansand Bueskyttere365 3 2
6 6 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere310 3 1
7 7 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere294 1 1
Recurve Damer Junior
1 1 Raastad Davies Kristin Ås Ås Bueskyttere520 2 0
2 2 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere516 6 0
3 3 Sæterlid Kaia Holmen Krist Kristiansand Bueskyttere480 3 0
4 4 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere330 0 0
5 5 Lissner Michelle Moss Moss Bueskyttere301 1 0
Recurve Herrer
1 1 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere647 23 6
2 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere639 23 7
3 3 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere619 16 4
4 4 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere615 17 5
5 5 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb613 15 3
6 6 Stein Magnus Pilskog Førde Førde Bogeskyttarklubb613 5 2
7 7 Andersen Espen Andreas Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere608 11 2
8 8 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere606 13 3
9 9 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb606 12 2
10 10 Jernslett Henrik Fjeldstad Larvi Larvik Bueskyttere595 13 2
11 11 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere593 16 4
12 12 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere590 9 2
13 13 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere585 10 3
14 14 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere583 13 4
15 15 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb575 11 5
16 16 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe575 9 4
17 17 Lindberget Sigmund Elver Elverum Bueskyttere573 15 4
18 18 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere571 11 5
19 19 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere569 8 5
20 20 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere568 10 3
21 21 Prestegarden Dag Olav Sverr Sverresborg Bueskyttere559 8 2
22 22 Berntsen Robin Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere555 11 3
23 23 Spildrejorde Stian Sverr Sverresborg Bueskyttere551 7 2
24 24 Rikheim Marius André Ås Ås Bueskyttere539 7 2
25 25 Tangen Kim Johan Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere537 6 1
26 26 Ulstrup Isak Oslo Oslo Bueskyttere533 7 0
27 27 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere519 6 2
28 28 Raphaug Petter Sverr Sverresborg Bueskyttere516 7 1
29 29 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb512 5 1
30 30 Dekeyser Wim Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe506 6 1
31 31 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb494 4 3
32 32 Olufsen Ole-Kristian Stava Stavanger Bueskyttere491 3 1
33 33 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere488 6 0
34 34 Syverstad Per Erik Oslo Oslo Bueskyttere472 4 2
35 35 Bøkestad Mikael Moss Moss Bueskyttere463 2 0
36 36 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb455 5 2
37 37 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe446 0 0
38 38 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb391 0 0
39 39 Aarhaug Peter Rønsen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe341 0 0
40 40 Ervik Jon Ragnar Geita Geitastrand IL - Bueskyttere315 0 0
41 41 Robinsson Patrick Molstad Oslo Oslo Bueskyttere259 2 1
Recurve Herrer 50
1 1 Haakonsen Haakon SKUDE Skudeneshavn Bueskytterklubb626 15 5
2 2 Stabell Henrik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere580 12 1
3 3 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb573 14 2
4 4 Moe Børge Ås Ås Bueskyttere572 12 3
5 5 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere566 10 2
6 6 Langeland Odd Arne Ålesu Ålesund Bueskytterklubb 565 11 0
7 7 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb554 11 5
8 8 Arefjord Kjell Berge Bergen Bueskyttere547 3 0
9 9 Vatne Geir Sverr Sverresborg Bueskyttere534 8 1
10 10 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb533 3 1
11 11 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere531 5 0
12 12 Nordskag Wiggo Krist Kristiansand Bueskyttere510 5 0
13 13 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb505 5 0
14 14 Støbakk Knut VIGRA Vigra IL - Bueskyttere504 7 1
15 15 Sæterlid Egil K Krist Kristiansand Bueskyttere501 6 1
16 16 Stein Ole Magnar Førde Førde Bogeskyttarklubb494 12 2
17 17 Molnes Terje Ingvald VIGRA Vigra IL - Bueskyttere455 3 0
18 18 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb447 3 1
19 19 Lier Lasse Fredr Fredrikstad Bueskyttere432 3 0
20 20 Rørvik Per Bjørn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere78 0 0
Recurve Herrer Junior
1 1 Olufsen Sindre Leidland Stava Stavanger Bueskyttere609 17 3
2 2 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe593 11 7
3 3 Skjelanger Kristoffer Berge Bergen Bueskyttere527 6 1
4 4 Sletsjøe Thomas Thon Larvi Larvik Bueskyttere511 5 2
5 5 Myhrmoen Ole Marius Krist Kristiansand Bueskyttere437 3 1
6 6 Gjone Sindre Larvi Larvik Bueskyttere414 3 1
Recurve Kadett Gutter
1 1 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere620 16 5
2 2 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere567 6 3
3 3 Tessand-Jensen Karl Martin Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere559 13 6
4 4 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere546 6 2
5 5 Wangsvik Magnus Nordhagen Krist Kristiansand Bueskyttere462 1 1
6 6 Eiken Fredrik Emblem VIGRA Vigra IL - Bueskyttere428 2 2
7 7 Bruaset Larsen Borgar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb270 3 2
Recurve Kadett Jenter
1 1 Flo Johanne Rosalinn VIGRA Vigra IL - Bueskyttere423 4 1
2 2 Elverhøy Laiti Linn Hege Ullen Ullensaker Bueskytterklubb349 0 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Roald Magnus Lagabø VIGRA Vigra IL - Bueskyttere612 7 1
2 2 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb609 13 4
3 3 Synnes Isak Husevåg VIGRA Vigra IL - Bueskyttere595 14 3
4 4 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe588 17 0
5 5 Haakonsen Hans Kristian SKUDE Skudeneshavn Bueskytterklubb583 13 4
6 6 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb554 10 1
7 7 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere549 7 1
8 8 Fagerheim August Brian Hagen VIGRA Vigra IL - Bueskyttere537 5 1
9 9 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb490 3 0
10 10 Fridstrøm Sverre Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere458 6 4
11 11 Johnsen Oliver Whinter Larvi Larvik Bueskyttere450 6 1
12 12 Estensen Oscar Alexander Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere295 3 2
13 13 Skivdal Johannes Sarps Sarpsborg Bueskyttere293 2 0
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb621 22 5
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb598 13 5
3 3 Sæle Kristina Berge Bergen Bueskyttere541 5 0
4 4 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb532 10 1
5 5 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere515 3 1
6 6 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere513 0 0
7 7 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere510 8 2
8 8 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb486 3 1
9 9 Fjeldheim Oda Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb449 4 2