Detaljer
Stevne-Id2017124
Dato 6 May 2017
ArrangørHarst - Harstad Bueskyttere
StedHarstad, Hålogalandshallen
NavnTjuvstarten
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderMrk. Stevnet er ikke approbert, dvs. kan ikke settes offisielle rekorder, pga. at det holdes innendørs. Stevnet gjennomføres også slik at avstandene skytes i omvendt rekkefølge. Hoveddommer: Viggo Mikalsen.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Mikalsen Veronica Tinde Tinden Bueskytterklubb542 6 3
2 2 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere233 1 0
Compound 2
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb870 62 20
2 2 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL851 50 12
3 3 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere841 47 15
4 4 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere836 35 12
5 5 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb819 32 11
6 6 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb776 25 9
7 7 Svengdård Tony Tinde Tinden Bueskytterklubb745 18 6
8 8 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL561 27 14
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere864 59 24
2 2 Brøsholen Tobias Harst Harstad Bueskyttere804 34 10
Compound 5
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb826 40 10
2 2 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL825 34 10
3 3 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb788 22 7
Felles 6
Dreyer Guro Aurora Harst Harstad Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb867 59 27
Langbue 1
1 1 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere820 35 8
2 2 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb799 30 11
3 3 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere788 30 10
4 4 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb673 10 3
5 5 Bordewich Marcus Harst Harstad Bueskyttere594 11 1
Langbue 4
1 1 Gundstad Leon Harst Harstad Bueskyttere599 9 3
Recurve 1
1 1 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe799 30 4
2 2 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe742 19 6
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb784 17 5
2 2 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere737 17 2
3 3 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb688 10 3
4 4 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb640 6 3
5 5 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL593 17 4
Recurve 3
1 1 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb545 1 0
2 2 Nydal Merethe S. SORT Sortland Bueskytterklubb520 2 0
Recurve 4
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb769 21 4
2 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb764 27 8
3 3 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb748 18 7
4 4 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb724 13 3
5 5 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb597 4 2
Recurve 5
1 1 Walsnes-Frivåg Sander Kristiansen SORT Sortland Bueskytterklubb642 6 2
2 2 Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb538 2 0