Detaljer
Stevne-Id2017125
Dato11 Feb 2017
ArrangørHarst - Harstad Bueskyttere
StedHarstad, Seljestadhallen
NavnFebruarstevnet
BeskrivelseNorges Cup
AlternativerFinaler
MerknaderHoveddommer: Bengt Bratland
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 2
1 1 Rafaelsen Ivar Håkon Harst Harstad Bueskyttere185 0 1
Compound 2
1 1 Nikolaisen Kristoffer Tinde Tinden Bueskytterklubb563 23 37
2 2 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe555 18 39
3 3 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere549 15 40
4 4 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL543 17 37
5 5 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL535 16 32
6 6 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb534 6 44
7 7 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb509 7 37
9 9 Berg Randi Kristina Tinde Tinden Bueskytterklubb497 7 26
Compound 3
1 1 Olsen Jonas Havør Havørn/Senjahopen UIL533 10 41
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere513 1 41
2 2 Brøsholen Tobias Harst Harstad Bueskyttere504 4 32
Compound 5
1 1 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb511 5 30
2 2 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL505 4 30
3 3 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb469 2 26
Felles 6
Dalseth Mathias Flasnes Tinde Tinden Bueskytterklubb
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb526 14 26
2 2 Mikalsen Veronica Tinde Tinden Bueskytterklubb324 1 6
Langbue 1
1 1 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb460 8 14
2 2 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere451 6 13
3 3 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb377 2 8
4 4 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere346 3 5
5 5 Bordewich Marcus Harst Harstad Bueskyttere261 2 5
Recurve 1
1 1 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe552 25 25
2 2 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe516 9 24
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb539 17 29
2 2 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb507 13 20
3 3 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere495 16 12
4 4 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere479 8 22
5 5 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL459 9 12
6 6 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb452 6 14
7 7 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere438 6 13
Recurve 3
1 1 Myhre Ronny SORT Sortland Bueskytterklubb481 4 21
2 2 Myhre Julie SORT Sortland Bueskytterklubb457 10 8
3 3 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb339 2 10
4 4 Jusnes Nicolay Tinde Tinden Bueskytterklubb225 3 2
Recurve 4
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb503 13 16
2 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb475 6 21
3 3 Svendgård Julie Tinde Tinden Bueskytterklubb455 5 13
4 4 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb420 6 10
5 5 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb389 3 7
6 6 Paulsen Lars J. Tinde Tinden Bueskytterklubb289 0 3
Recurve 5
1 1 Olsen Helen Tinde Tinden Bueskytterklubb328 4 4
2 2 Lien Elise Helene Tinde Tinden Bueskytterklubb271 2 4
3 3 Mikalsen Carmen-Sofie Tinde Tinden Bueskytterklubb245 0 2