Detaljer
Stevne-Id2017138
Dato11 Mar 2017
ArrangørHvale - Hvaler IL - Bueskyttere
StedHvalerhallen
NavnKM Østfold-Åpent stevne
BeskrivelseRegionalt mesterskap
MerknaderKM Østfold-Åpent stevne for alle. Mesterskapsklasser
Finaler for deltagere i KM
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Avdal Siw Caroline Hvale Hvaler IL - Bueskyttere469 12 11
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere463 6 15
Barebow Herrer
1 1 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere488 11 15
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere302 0 6
Compound Damer
1 1 Melbø Tonje Fredr Fredrikstad Bueskyttere510 5 29
Compound Herrer
1 1 Åmås Njål Klepp Klepp Bueskyttere592 52 8
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere590 50 10
3 3 Kasbo Fog Sten Thorer Ørje Ørje IL - Bueskyttergruppe558 20 38
4 4 Johannessen Morten Fredr Fredrikstad Bueskyttere557 19 39
5 5 Andersen Kenneth Fredr Fredrikstad Bueskyttere547 19 37
6 6 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere543 10 45
Compound Herrer 50
1 1 Jensen Tor Willy Fredr Fredrikstad Bueskyttere542 11 42
2 2 Holte Ragnar Hvale Hvaler IL - Bueskyttere532 11 35
Compound Kadett Gutter
1 1 Kirkeby Melbø Thomas Fredr Fredrikstad Bueskyttere512 4 32
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Johansen Markus Aleksander Råkil Sarps Sarpsborg Bueskyttere497 0 28
Recurve Damer
1 1 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere547 23 27
2 2 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere541 23 23
3 3 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere533 14 30
4 4 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere528 22 16
5 5 Richardsen Wanja Marie Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere527 18 21
6 6 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere524 19 21
7 7 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb468 8 15
8 8 Rønningsdal Silje Moss Moss Bueskyttere346 3 4
Recurve Damer Junior
1 1 Asbjørnsen Celine Elisabet Fredr Fredrikstad Bueskyttere529 17 26
Recurve Herrer
1 1 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere588 48 12
2 2 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe566 30 26
3 3 Nesteng Bård Magnus Fredr Fredrikstad Bueskyttere563 30 24
4 4 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere562 30 25
5 5 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb560 29 23
6 6 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere528 18 21
7 7 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb525 16 26
8 8 Gjøstøl Stein Ove Sarps Sarpsborg Bueskyttere521 12 26
9 9 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere507 12 21
10 10 Hargaut Tor-Eilif Moss Moss Bueskyttere456 5 15
Recurve Herrer 50
1 1 Måleng John Moss Moss Bueskyttere512 14 23
Recurve Kadett Gutter
1 1 Mecham Nathaniel Fredr Fredrikstad Bueskyttere483 8 20
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Skivdal Johannes Sarps Sarpsborg Bueskyttere292 2 3
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere513 16 21
2 2 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb350 1 5