Detaljer
Stevne-Id2017148
Dato29 Oct 2017
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere506 13 15
2 2 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere506 10 22
3 3 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere494 9 20
4 4 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere464 4 13
5 5 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere420 2 10
Barebow 2
1 1 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere506 10 22
2 2 Johnsen Frank Larvi Larvik Bueskyttere496 13 16
3 3 Falkenberg Andreas Sande Sandefjord Bueskyttere454 8 14
4 4 Berget-Jenssen Kirsti Larvi Larvik Bueskyttere403 5 7
5 5 Svendsen Eiril Sande Sandefjord Bueskyttere288 2 0
Barebow 4
1 1 Johansen Mathias Angvik Moss Moss Bueskyttere413 4 14
2 2 Sivertsen Tobias Sande Sandefjord Bueskyttere320 4 4
Compound 1
1 1 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere573 33 27
2 2 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere571 31 29
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere566 26 34
4 4 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere558 21 38
5 5 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere550 15 43
6 6 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere544 13 39
Felles 6
Wraalsen Marcus Grenl Grenland Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere462 7 14
2 2 Lunde Thomas Larvi Larvik Bueskyttere451 4 14
3 3 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere443 7 14
Instinktiv 5
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere346 2 6
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere522 17 24
2 2 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere517 11 22
3 3 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere474 6 18
4 4 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere466 10 11
5 5 Føynum Ståle Larvi Larvik Bueskyttere389 3 5
6 6 Christiansen Kivijervi Line Moss Moss Bueskyttere326 4 7
Recurve 1
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe559 26 27
2 2 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere557 30 19
3 3 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb557 24 23
4 4 Halvorsen Marius Larvi Larvik Bueskyttere528 20 19
Recurve 2
1 1 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere516 14 23
2 2 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb513 13 24
3 3 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere512 13 23
4 4 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb512 11 27
5 5 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb511 15 18
6 6 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb489 14 17
7 7 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere488 11 15
8 8 Schwital Emmy Larvi Larvik Bueskyttere479 10 16
9 9 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere472 11 14
10 10 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe467 12 14
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb491 7 22
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb485 11 15
3 3 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb478 9 22
4 4 Estensen Oscar Alexander Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere414 6 10