Detaljer
Stevne-Id2017152
Dato19 Nov 2017
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere510 15 17
2 2 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere506 13 20
3 3 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere500 11 20
4 4 Lysebo Mona Larvi Larvik Bueskyttere490 7 23
5 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere479 8 16
6 6 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere459 8 11
7 7 Wraalsen Marthe Grenl Grenland Bueskyttere419 8 8
8 8 Wraalsen Morten Grenl Grenland Bueskyttere408 4 8
Barebow 2
1 1 Berget-Jenssen Geir- Arne Larvi Larvik Bueskyttere450 10 10
2 2 Ludvik-Bøhmer Jan Grenl Grenland Bueskyttere431 6 8
3 3 Berget-Jenssen Kirsti Larvi Larvik Bueskyttere422 2 9
Barebow 4
1 1 Boye Alex Sande Sandefjord Bueskyttere426 3 14
Compound 1
1 1 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere587 47 13
2 2 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere579 39 21
3 3 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere575 35 25
4 4 Faugstad Anders Klepp Klepp Bueskyttere572 32 28
5 5 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.560 21 38
5 5 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere560 21 38
7 7 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere558 19 40
Compound 4
1 1 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.563 23 37
Felles 6
Wraalsen Marcus Grenl Grenland Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb519 14 23
2 2 Olsen Ole Th. Grenl Grenland Bueskyttere489 11 14
3 3 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere457 8 12
4 4 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb446 7 6
5 5 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere433 6 10
6 6 Sættem Jon L. Grenl Grenland Bueskyttere416 6 6
Instinktiv 5
1 1 Wraalsen Maren Grenl Grenland Bueskyttere367 2 2
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere508 16 17
Recurve 1
1 1 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere560 28 25
2 2 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe547 19 30
Recurve 2
1 1 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb512 9 23
2 2 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere509 17 17
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere496 7 23
4 4 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere495 9 18
5 5 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere470 7 18
6 6 Agersborg-Hansen Roger Grenl Grenland Bueskyttere465 6 18
7 7 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe463 6 17
8 8 Bakken Tonje Grenl Grenland Bueskyttere453 9 16
9 9 Bøe Wenche Sande Sandefjord Bueskyttere353 9 4