Detaljer
Stevne-Id2017156
Dato17 Dec 2017
ArrangørSande - Sandefjord Bueskyttere
StedSandefjord Bueskytterhall
NavnHvalSerien
BeskrivelseInternasjonalt stevne
AlternativerStjernestevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere533 18 26
2 2 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere524 14 22
3 3 Schelander Morten Sande Sandefjord Bueskyttere517 14 22
4 4 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere513 11 21
5 5 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere467 5 15
6 6 Bøe Kjell Sande Sandefjord Bueskyttere354 4 10
Barebow 2
1 1 Ludvik-Bøhmer Jan Grenl Grenland Bueskyttere450 8 12
3 3 Svendsen Eiril Sande Sandefjord Bueskyttere400 2 10
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere578 38 22
2 2 Johnsen Jon William Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere577 37 23
3 3 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere575 35 25
4 4 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.556 16 44
5 5 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.554 20 34
6 6 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere552 30 28
7 7 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere510 10 36
Instinktiv 1
1 1 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb517 18 17
2 2 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb450 9 8
3 3 Løvli Monica Grenl Grenland Bueskyttere447 9 10
4 4 Poulsson Nicolas Anton Grenl Grenland Bueskyttere446 7 10
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere585 46 13
2 2 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe552 26 22
3 3 Fevang Laila Sande Sandefjord Bueskyttere545 21 24
Recurve 2
1 1 Røe Silje R Stava Stavanger Bueskyttere531 12 33
2 2 Helland Hans Horte Horten Bueskyttere488 10 17
3 3 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe480 17 14
Recurve 4
1 1 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb470 6 14
1 1 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb0 0 0