Detaljer
Stevne-Id2017190
Dato20 May 2017
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
StedOsa, Hardanger
NavnBlømingspila Dag 1
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere355 12 3
2 2 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb351 11 4
3 3 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb318 8 4
4 4 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere317 10 2
5 5 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere281 9 4
Barebow 5
1 1 Myntevik Kårevik Olav Emil Berge Bergen Bueskyttere240 5 2
Buejeger 1
1 1 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere457 8 0
Compound 1
1 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere493 41 27
2 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere479 40 18
3 3 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere458 34 15
4 4 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere453 28 13
5 5 Vikør Jardar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb443 30 11
6 6 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb435 24 11
Compound 2
1 1 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere419 23 4
Instinktiv 1
1 1 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb400 23 6
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag375 15 3
3 3 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere365 14 7
4 4 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere346 16 4
5 5 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb340 11 3
6 6 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb315 10 5
7 7 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere275 8 1
8 8 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb274 8 1
9 9 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere264 8 2
10 10 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere236 4 1
11 11 Røssland Cato Berge Bergen Bueskyttere223 6 0
Instinktiv 2
1 1 Hovden Jan Otto Fjord Fjordane Bogeskytarlag378 18 5
2 2 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag377 13 3
4 4 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb264 6 1
5 5 Andersen Sivert Kolås Harda Hardanger Bogeskyttarklubb261 6 0
6 6 Gundhus Tone Ås Ås Bueskyttere251 5 2
7 7 Sævartveit Per Birkelund Harda Hardanger Bogeskyttarklubb176 3 1
Langbue 1
1 1 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb369 11 4
2 2 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere363 14 5
3 3 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere339 9 3
4 4 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere331 12 3
5 5 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb323 7 4
6 6 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere318 10 2
7 7 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb267 5 4
8 8 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere250 5 2
9 9 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb226 4 1
10 10 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere217 5 3