Detaljer
Stevne-Id2017192
Dato21 May 2017
ArrangørHarda - Hardanger Bogeskyttarklubb
StedOsa Hardanger
NavnBlømingspila Dag 2
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb376 17 5
2 2 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere309 9 4
3 3 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb289 5 2
4 4 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere280 8 3
5 5 Molvik Jeanette Berge Bergen Bueskyttere275 9 1
6 6 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere245 5 1
7 7 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere233 3 0
Barebow 5
1 1 Myntevik Kårevik Olav Emil Berge Bergen Bueskyttere234 4 1
Buejeger 1
1 1 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere461 33 17
Compound 1
1 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere494 44 22
2 2 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere490 42 25
3 3 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere482 38 25
4 4 Mydland Morten Klepp Klepp Bueskyttere466 34 14
5 5 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere446 29 10
6 6 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb424 21 7
7 7 Vikør Jardar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb409 20 9
Compound 2
1 1 Eldshovden Arild Berge Bergen Bueskyttere408 24 8
Instinktiv 1
1 1 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag381 17 1
2 2 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb373 14 5
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere338 11 4
4 4 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb324 11 2
5 5 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere318 10 3
6 6 Gjerde Øyvind Harda Hardanger Bogeskyttarklubb316 12 3
7 7 Bakke Terje Berge Bergen Bueskyttere290 4 1
8 8 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb274 7 2
9 9 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere268 5 1
10 10 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere264 4 1
11 11 Røssland Cato Berge Bergen Bueskyttere224 2 0
Instinktiv 2
1 1 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag385 20 6
2 2 Hovden Jan Otto Fjord Fjordane Bogeskytarlag348 10 2
3 3 Vik Larsen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb305 10 6
5 5 Gundhus Tone Ås Ås Bueskyttere217 4 0
6 6 Sævartveit Per Birkelund Harda Hardanger Bogeskyttarklubb153 1 0
Instinktiv 4
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag330 11 4
Langbue 1
1 1 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere400 20 11
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb371 20 7
3 3 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere368 15 5
4 4 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb350 15 5
5 5 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere320 11 7
6 6 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere305 8 0
7 7 Fjellheim Kjetil Berge Bergen Bueskyttere284 6 3
8 8 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb258 7 0
9 9 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb247 3 1
10 10 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere197 0 0
Recurve 2
1 1 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb375 18 7