Detaljer
Stevne-Id2017195
Dato 6 May 2017
ArrangørLauge - Laugen Bueskytterklubb
StedVinstra
NavnVårjakta dag 1
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderApprobert 24 mål iht. WA sitt regelverk.
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
3 3 Aaseth Torjus Lillh Lillehammer Bueskytterklubb329 6 0
4 4 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag325 11 5
5 5 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere316 7 3
6 6 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere291 9 3
7 7 Edvardsen Ronny Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe274 6 1
8 8 Sandvik Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb273 6 0
9 9 Lervåg Brage Banken Lillh Lillehammer Bueskytterklubb266 6 1
10 10 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere259 6 3
11 11 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe244 5 3
12 12 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere242 2 2
13 13 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere228 5 1
14 14 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere225 3 2
15 15 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere168 2 1
Barebow 5
1 1 Sandnes Victoria HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe227 5 1
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.492 44 20
2 2 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere487 39 24
3 3 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb460 33 16
4 4 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere455 30 14
5 5 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere454 32 12
6 6 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere453 34 16
7 7 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere451 33 18
8 8 Hegseth Morten HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe433 27 9
9 9 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere417 21 9
10 10 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere416 22 11
11 11 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere415 18 13
12 12 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere356 18 8
13 13 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere261 13 7
Compound 2
1 1 Øksnes Ole Magnus Fjord Fjordane Bogeskytarlag251 5 0
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb388 15 7
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag368 14 5
3 3 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb357 15 3
4 4 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb347 11 7
5 5 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb340 10 3
7 7 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb329 5 1
9 9 Bang Per Kristian Harøy Harøy Bogeskytarlag314 7 2
10 10 Johnsgård Roger Lauge Laugen Bueskytterklubb312 10 4
11 11 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag294 7 3
12 12 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag294 3 0
13 13 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb292 2 1
14 14 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb289 9 3
15 15 Guneriussen Tom Vidar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb286 7 1
16 16 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb285 5 1
17 17 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb284 5 1
19 19 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb255 4 0
20 20 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag245 6 1
21 21 Johnsgård Jøran Lauge Laugen Bueskytterklubb233 6 1
22 22 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag222 0 0
23 23 Bjørnstad Pål Lauge Laugen Bueskytterklubb206 3 1
24 24 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag194 3 1
25 25 Sandvik Espen Lauge Laugen Bueskytterklubb127 5 1
Instinktiv 2
2 2 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb359 11 5
3 3 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere342 6 1
4 4 Nilssen Per Arne Skrim IL Skrim - Bueskyttere336 12 5
5 5 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb331 11 4
6 6 Sandnes Vegard HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe321 11 3
7 7 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe307 9 3
9 9 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere258 4 2
13 13 Christopher Høstmælingen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb175 3 1
14 14 Therese Svarteng Lillh Lillehammer Bueskytterklubb160 1 1
Instinktiv 4
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere297 7 0
2 2 Huuse Aksel Lillh Lillehammer Bueskytterklubb283 5 1
3 3 Huuse Gorm Lillh Lillehammer Bueskytterklubb225 5 0
4 4 Høstmælingen Einar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb181 1 0
Instinktiv 5
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag276 7 0
2 2 Bang Trym Finnøy Harøy Harøy Bogeskytarlag224 4 1
Langbue 1
1 1 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere359 11 3
2 2 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere333 7 1
3 3 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere324 9 3
4 4 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb298 7 3
5 5 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag270 7 3
6 6 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere252 5 0
7 7 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere243 2 1
8 8 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere239 3 1
10 10 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb212 6 1
11 11 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe211 2 0
12 12 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere164 3 1
Recurve 1
1 1 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere439 28 8
2 2 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere362 16 4