Detaljer
Stevne-Id2017196
Dato 7 May 2017
ArrangørLauge - Laugen Bueskytterklubb
StedVinstra
NavnVårjakta dag 2
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderApprobert 24 mål iht. WA regelverk
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere355 14 3
2 2 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb346 7 4
3 3 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere337 11 3
4 4 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag334 9 2
5 5 Aaseth Torjus Lillh Lillehammer Bueskytterklubb305 11 3
6 6 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere302 8 3
7 7 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere294 9 2
8 8 Lervåg Brage Banken Lillh Lillehammer Bueskytterklubb293 11 4
9 9 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere280 8 4
10 10 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere254 11 4
11 11 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe242 7 2
12 12 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere238 7 2
13 13 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere236 5 2
Compound 1
1 1 Øyen Eddie Asgeir Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.493 43 23
2 2 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere490 42 22
3 3 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb475 35 21
4 4 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere472 37 17
5 5 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere457 37 16
6 6 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere449 33 13
7 7 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere444 31 15
8 8 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere439 25 16
9 9 Antonsen Marius Klepp Klepp Bueskyttere426 28 13
10 10 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere413 26 14
11 11 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere397 26 8
12 12 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb327 13 8
Compound 2
1 1 Øksnes Ole Magnus Fjord Fjordane Bogeskytarlag431 20 10
Instinktiv 1
1 1 Pedersen Roar A. Lauge Laugen Bueskytterklubb382 13 9
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag368 13 4
3 3 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb363 11 0
5 5 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb350 15 3
6 6 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb343 9 1
8 8 Dybedokken Stein Oddvar Harda Hardanger Bogeskyttarklubb327 8 3
9 9 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb319 8 1
10 10 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag318 9 2
11 11 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb307 8 2
12 12 Guneriussen Tom Vidar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb300 9 3
13 13 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb287 8 2
14 14 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag280 5 2
15 15 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag279 4 0
16 16 Nilssen Per Arne Skrim IL Skrim - Bueskyttere274 6 1
17 17 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb256 6 2
18 18 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag251 5 1
19 19 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb233 5 1
20 20 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag202 3 1
Instinktiv 2
1 1 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere380 13 8
2 2 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe361 15 4
3 3 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb324 10 5
4 4 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb299 7 3
5 5 Christopher Høstmælingen Lillh Lillehammer Bueskytterklubb201 2 2
Instinktiv 4
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag309 9 3
2 2 Høstmælingen Einar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb198 3 0
Instinktiv 5
1 1 Bang Trym Finnøy Harøy Harøy Bogeskytarlag153 1 0
Langbue 1
1 1 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere404 18 7
2 2 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere356 13 4
3 3 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere297 8 1
4 4 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere273 6 2
6 6 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe259 6 1
7 7 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag259 5 1
8 8 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere253 5 0
9 9 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere246 7 4
10 10 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb244 3 1
11 11 Egtvedt Morten Sverr Sverresborg Bueskyttere235 7 2
12 12 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere232 5 0
13 13 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb214 3 0
Recurve 1
1 1 Løkkebergøen Jarl Alexander Sande Sandefjord Bueskyttere440 30 18
2 2 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere348 9 2