Detaljer
Stevne-Id2017253
Dato28 Dec 2017
ArrangørMoss - Moss Bueskyttere
StedMoss Bueskytterhall
NavnRomjulsstevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Bøe Terje Sande Sandefjord Bueskyttere527 20 19
2 2 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere468 9 12
3 3 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere455 9 15
4 4 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere440 4 11
5 5 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere438 9 8
6 6 Rutledal Andre Larvi Larvik Bueskyttere391 3 5
7 7 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere386 2 7
Barebow 2
1 1 Storengen Stian Moss Moss Bueskyttere498 10 23
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere430 5 6
2 2 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere420 6 11
3 3 Storengen Steinar Setten Moss Moss Bueskyttere402 1 9
Barebow 5
1 1 Avdal Cornelia Harriet NBF Norges Bueskytterforbund458 4 21
2 2 Tretli Oda Charlotte Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.400 4 14
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere577 37 23
2 2 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere568 28 32
3 3 Kaladamis Georgios Moss Moss Bueskyttere566 27 32
4 4 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere563 24 35
5 5 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere557 19 39
6 6 Hjelle Petter Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.553 14 45
7 7 Hjelle Ylva Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.545 11 44
8 8 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere527 13 33
Compound 2
1 1 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere554 19 36
2 2 Haraldsen Kristian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere554 15 44
3 3 Helfredsen Henrik Fredr Fredrikstad Bueskyttere550 17 33
4 4 Tretli Tor Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.549 18 34
5 5 Hansen Kent William Sarps Sarpsborg Bueskyttere544 13 40
6 6 Gjone Andrè Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere478 4 25
Compound 3
1 1 Finstad Magnus Sarps Sarpsborg Bueskyttere551 13 45
2 2 Hansen Pål Skrei Skreia IL - Bueskyttere545 9 48
3 3 Lensebråten Kristine Sarps Sarpsborg Bueskyttere514 8 40
4 4 Evensen Eva Merete Schei Finst Finstadbru Bueskyttere461 2 18
Compound 4
1 1 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere552 15 42
2 2 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere550 12 25
3 3 Isnes Oda Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere526 5 40
4 4 Sleire Haugen Rebecca Finst Finstadbru Bueskyttere497 2 16
5 5 Mikkelsen Celina Sarps Sarpsborg Bueskyttere440 4 24
6 6 Jensen Per Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere352 1 12
Compound 5
1 1 Bjerke Eskil Vestli Finst Finstadbru Bueskyttere529 14 34
Felles 6
Ekrann Jeppe Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Hansen Amadeus Borgli Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Stafseng Sofie Nybakk Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Ludvigsen Sigurd Sarps Sarpsborg Bueskyttere
Instinktiv 1
1 1 Nyeggen Irene Grace Skrei Skreia IL - Bueskyttere514 14 21
2 2 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere504 12 17
3 3 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere471 8 14
4 4 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere464 6 14
5 5 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere394 7 8
Langbue 1
1 1 Lauritsen Andreassen Daniel Moss Moss Bueskyttere505 15 13
2 2 Hansen Ulf Moss Moss Bueskyttere468 6 16
3 3 Kvitnes Trond Ås Ås Bueskyttere457 7 10
4 4 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere452 7 18
5 5 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere445 10 11
6 6 Christiansen Line Moss Moss Bueskyttere320 2 5
7 7 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere301 0 4
Recurve 1
1 1 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere546 21 27
2 2 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere542 23 21
3 3 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere529 18 27
4 4 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb527 17 26
5 5 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere512 17 14
6 6 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere506 14 17
Recurve 2
1 1 Gulland Maria Fredr Fredrikstad Bueskyttere538 18 25
2 2 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere531 18 22
3 3 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere530 13 31
4 4 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere515 9 27
5 5 Hansen Stein-Erik Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere508 10 28
6 6 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere504 12 21
7 7 Bjelland Heidi Larvi Larvik Bueskyttere500 9 24
8 8 Vestlund Lin Kristin Moss Moss Bueskyttere496 8 20
9 9 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb444 5 5
10 10 Gjone Vigdis Skintvedt Larvi Larvik Bueskyttere369 4 7
Recurve 3
1 1 Nyeggen Kai Skrei Skreia IL - Bueskyttere518 18 14
2 2 Olsen Leif Ansgar Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere496 17 24
3 3 Bjerke Sven-Erik Finst Finstadbru Bueskyttere465 2 19
4 4 Eid Gro Finst Finstadbru Bueskyttere380 4 3
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere544 21 26
2 2 Hansen Tilde Wahl ASKIM Askim Bueskytterklubb499 13 18
3 3 Braar Bastian Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere418 3 9
4 4 Eid Vilde Finst Finstadbru Bueskyttere373 3 11
5 5 Femtehjell Nikolay Barrusten Slevig Sarps Sarpsborg Bueskyttere356 6 4
Recurve 5
1 1 Borgaas Emil Sarps Sarpsborg Bueskyttere523 13 24
2 2 Ludvigsen Thea Sarps Sarpsborg Bueskyttere445 3 12
3 3 Kristiansen Nikolai Gellein Sarps Sarpsborg Bueskyttere415 8 6