Detaljer
Stevne-Id2017281
Dato25 May 2017
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedLillestrøm
NavnHimmelspretten
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere796 27 12
2 2 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere783 25 6
3 3 Sandbæk Johny Sande Sandefjord Bueskyttere783 22 9
4 4 Martinsen Tom Skrei Skreia IL - Bueskyttere778 25 13
5 5 Sjøtun Svein-Ole Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere728 15 6
Barebow 2
1 1 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere600 3 0
2 2 Wang Rørdam Joakim Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere448 3 0
Barebow 4
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere640 5 2
2 2 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere632 6 1
Compound 1
1 1 Isnes Trym Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere875 66 37
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere868 59 27
3 3 Lislevand Sunniva Sande Sandefjord Bueskyttere860 55 29
4 4 Albrigtsen Gøran Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere858 56 19
5 5 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere849 45 17
Compound 2
1 1 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere866 59 20
2 2 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere852 36 16
3 3 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere840 40 21
4 4 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere830 36 19
6 6 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere794 30 11
7 7 Andersen Lena Finst Finstadbru Bueskyttere782 16 5
8 8 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere520 6 2
Compound 3
1 1 Aktas Yasin Ullen Ullensaker Bueskytterklubb767 16 4
2 2 Johannessen Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb741 13 5
Compound 4
1 1 Liverud Hansen Andreas Skrei Skreia IL - Bueskyttere840 0 0
Compound 5
1 1 Kjensli Rebekka Finst Finstadbru Bueskyttere800 7 0
Instinktiv 1
1 1 Engen Kristian Skrei Skreia IL - Bueskyttere802 9 3
2 2 Nymoen Jonathan Line Oslo Oslo Bueskyttere730 12 4
3 3 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere705 13 4
4 4 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere685 5 3
5 5 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere645 5 1
Instinktiv 4
1 1 Fossberget Smaaberg Eskild Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere578 2 2
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere789 28 9
2 2 Kjensbekk Tim Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere788 24 8
3 3 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere783 23 12
4 4 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere782 23 8
5 5 Nordeng Svein Erik Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.763 15 6
6 6 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere703 11 5
Langbue 4
1 1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere750 23 7
Recurve 1
1 1 Hagen Paul André Sande Sandefjord Bueskyttere839 49 16
2 2 Hasthi Sander Thorbjørnsen Sarps Sarpsborg Bueskyttere825 38 14
3 3 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere823 36 9
4 4 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere819 27 8
5 5 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere806 30 12
6 6 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb795 24 8
7 7 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere792 21 3
8 8 Nygaard Stine Fredr Fredrikstad Bueskyttere790 36 12
9 9 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb790 25 3
10 10 Humlekjær Lars Erik Fredr Fredrikstad Bueskyttere786 21 7
11 11 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe774 19 3
12 12 Iversen Lisbeth Hvale Hvaler IL - Bueskyttere726 11 4
Recurve 2
1 1 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere784 24 8
2 2 Lysnes Arild Larvi Larvik Bueskyttere781 17 5
3 3 Nilsen Magne Fredr Fredrikstad Bueskyttere779 19 6
4 4 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere767 21 5
5 5 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere764 23 11
6 6 Evensen Stig Larvi Larvik Bueskyttere762 18 7
7 7 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere742 19 4
8 8 Rutledal Adrian Asker Larvi Larvik Bueskyttere728 13 4
9 9 Nordmelan Ragnhild Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere722 15 6
10 10 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere716 16 5
11 11 Sandbæk Inger Sande Sandefjord Bueskyttere693 6 0
12 12 Ruud Bjørn Sarps Sarpsborg Bueskyttere684 8 0
13 13 Nordtvedt Johnny Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere652 9 2
14 14 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere651 10 6
15 15 Kribe Vera Wivi-Ann Finst Finstadbru Bueskyttere623 5 1
Recurve 3
1 1 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb755 14 3
2 2 Trønsdal Martin Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.747 17 6
3 3 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe684 8 6
4 4 Aarhaug Peter Rønsen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe663 10 1
5 5 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb648 4 2
6 6 Klumsten Jeanette Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere645 8 1
7 7 Brodshaug Heidi Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere619 8 2
8 8 Robinsson Patrick Molstad Oslo Oslo Bueskyttere484 2 1
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere776 0 0
2 2 Fridstrøm Sverre Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere721 1 0
3 3 Brodshaug Aino Leira Skrei Skreia IL - Bueskyttere689 1 0
4 4 Ruud Sara Matilde Sarps Sarpsborg Bueskyttere652 2 0
5 5 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb605 0 0
Recurve 5
1 1 Thorsen Rikke Ullen Ullensaker Bueskytterklubb743 6 4