Detaljer
Stevne-Id2017285
Dato11 Mar 2017
ArrangørFløya - IF Fløya - Bueskyttergruppe
StedFløyahallen
NavnBueskytterstevne
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb546 20 29
2 2 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb546 10 46
3 3 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL543 17 38
4 4 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere536 13 38
5 5 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb506 4 28
Compound 3
1 1 Olsen Jonas Havør Havørn/Senjahopen UIL541 11 40
2 2 Jensen Jon Kristian Senja Senja Bueskytterklubb532 9 38
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere548 11 46
Compound 5
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb532 5 43
2 2 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL513 7 33
3 3 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb482 3 32
Instinktiv 1
1 1 Lien Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb489 6 27
2 2 Hellerdal Fosstveit Elisabeth HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe439 3 17
3 3 Lopes Tiago Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe202 0 1
Langbue 1
1 1 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb451 3 15
Recurve 1
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere569 34 22
2 2 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe540 19 27
3 3 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe531 21 22
4 4 Furnes Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe453 22 19
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb527 19 29
2 2 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere514 14 19
3 3 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb496 11 18
4 4 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL412 9 9
Recurve 3
1 1 Eiliertsen Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe497 12 17
2 2 Alves Ludovico Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe416 4 8
3 3 Pereira Tiago Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe377 2 12
Recurve 4
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb501 6 23
2 2 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb484 7 18
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb367 6 5
Recurve 5
1 1 Fredriksen Antonie Storås Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe173 0 2