Detaljer
Stevne-Id2017298
Dato25 Mar 2017
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedTjeldsundhallen
NavnTindentreffet
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler
MerknaderHoveddommer Oddvin Storelv
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 2
1 1 Fredriksen Eirik Fløya IF Fløya - Bueskyttergruppe560 25 31
2 2 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb558 20 38
3 3 Mikalsen Viggo Harst Harstad Bueskyttere555 22 33
4 4 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb550 16 39
5 5 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL538 8 44
6 6 Johansen Finn Erik Harst Harstad Bueskyttere533 4 46
7 7 Jensen Svein Senja Senja Bueskytterklubb526 8 35
8 8 Berg Randi Kristina Tinde Tinden Bueskytterklubb492 3 30
Compound 3
1 1 Bjørkvall Erik SORT Sortland Bueskytterklubb545 11 44
2 2 Jensen Jon Kristian Senja Senja Bueskytterklubb527 5 40
3 3 Kallestad Einar Tinde Tinden Bueskytterklubb523 3 42
Compound 4
1 1 Johansen Eirik Harst Harstad Bueskyttere547 11 45
Compound 5
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb533 2 22
2 2 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb521 4 19
3 3 Høiland Jonathan Havør Havørn/Senjahopen UIL509 0 21
Instinktiv 1
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb534 10 8
2 2 Lien Anita Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb507 14 15
3 3 Hellerdal Fosstveit Elisabeth HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe455 5 7
4 4 Mikalsen Veronica Tinde Tinden Bueskytterklubb356 2 4
Instinktiv 4
1 1 Johansen Simon Aune Harst Harstad Bueskyttere300 0 7
Instinktiv 5
1 1 Tollefsen Solveig Tinde Tinden Bueskytterklubb345 2 5
Langbue 1
1 1 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb479 1 9
2 2 Kampen Bjørn Ivar Harst Harstad Bueskyttere455 5 6
3 3 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere413 5 10
4 4 Taftø Jon-Harald Mikkola SORT Sortland Bueskytterklubb351 1 0
5 5 Kirkhaug Emma E. Tinde Tinden Bueskytterklubb325 2 4
Recurve 1
1 1 Eriksen Eilif SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe561 31 20
2 2 Pedersen Vegard SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe531 15 28
3 3 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe526 24 23
4 4 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe526 14 26
Recurve 2
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb539 18 30
2 2 Jensen Preben Tinde Tinden Bueskytterklubb530 18 22
3 3 Hågensen Rune SORT Sortland Bueskytterklubb521 19 18
4 4 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb483 10 18
5 5 Johansen Tove Aune Harst Harstad Bueskyttere469 12 16
6 6 Christensen Jens Harst Harstad Bueskyttere437 5 11
7 7 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL415 7 13
Recurve 3
1 1 Eiliertsen Christoffer SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe497 4 12
2 2 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb491 4 12
3 3 Nydal Merethe S. SORT Sortland Bueskytterklubb471 3 5
4 4 Mikkola Line SORT Sortland Bueskytterklubb450 3 8
Recurve 4
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb528 11 10
2 2 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb461 9 15
3 3 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb408 6 4
4 4 Kristiansen Elin M. Tinde Tinden Bueskytterklubb386 3 6
5 5 Gundersen Martin Tinde Tinden Bueskytterklubb307 2 2
6 6 Paulsen Lars J. Tinde Tinden Bueskytterklubb285 1 2
Recurve 5
1 1 Walsnes-Frivåg Sander Kristiansen SORT Sortland Bueskytterklubb389 3 6
2 2 Olsen Helen Tinde Tinden Bueskytterklubb331 3 3
3 3 Solberg Andrea Tinde Tinden Bueskytterklubb310 1 0
4 4 Heimgård Runar Tinde Tinden Bueskytterklubb243 1 3