Detaljer
Stevne-Id2017301
Dato29 Mar 2017
ArrangørFANA - Fana Bueskytterklubb
StedUlsmåg skole
NavnKveldstevne 30 piler
BeskrivelseNasjonalt stevne
MerknaderHoveddommer Bjørn-Cato Knutsen
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Strømland Marny FANA Fana Bueskytterklubb215 4 6
Barebow 2
1 1 Kuntze Turid Anne FANA Fana Bueskytterklubb213 2 7
Compound 2
1 1 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere276 10 16
2 2 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb274 7 20
3 3 Hopland Thomas FANA Fana Bueskytterklubb273 7 19
4 4 Henriksen Steffen FANA Fana Bueskytterklubb254 3 16
Instinktiv 1
1 1 Samnøy Knut Raoul FANA Fana Bueskytterklubb119 0 2
Langbue 1
1 1 Johnsen Knut-Inge FANA Fana Bueskytterklubb228 5 6
Recurve 2
1 1 Natvik Ann Kristin FANA Fana Bueskytterklubb254 5 12
2 2 Lilletvedt Solveig FANA Fana Bueskytterklubb250 5 8
3 3 Arefjord Kjell Berge Bergen Bueskyttere250 4 10
4 4 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb242 2 6
5 5 Stavenes Robert FANA Fana Bueskytterklubb237 7 5
6 6 Taranger Roy FANA Fana Bueskytterklubb229 3 5
7 7 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb225 4 4
8 8 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb216 2 6
9 9 Vikane Erling FANA Fana Bueskytterklubb208 3 6
10 10 Moberg Beate FANA Fana Bueskytterklubb208 2 4
Recurve 3
1 1 Brandseth Runar Ekse FANA Fana Bueskytterklubb253 8 7
2 2 Waulen Arild FANA Fana Bueskytterklubb223 1 6
3 3 Grimen Andreas FANA Fana Bueskytterklubb215 2 3
4 4 Hepsø Jens Edward FANA Fana Bueskytterklubb203 1 4
Recurve 4
1 1 Orvedal Asbjørn Olav FANA Fana Bueskytterklubb278 13 12
2 2 Johansen Bettina Moberg FANA Fana Bueskytterklubb275 15 13
3 3 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb257 7 10
Recurve 5
1 1 Asphaug Amalie Vikestrand FANA Fana Bueskytterklubb239 3 9
2 2 Loftaas Tom-Ian FANA Fana Bueskytterklubb140 0 4