Detaljer
Stevne-Id2017399
Dato 2 Sep 2017
3 Sep 2017
ArrangørHEGIL - H.E.G. IL - Bueskyttergruppe
Sted3D-løypa i Galåen, Røros
NavnNM-3D
BeskrivelseNorsk mesterskap
AlternativerFinaler
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering Eliminasjon og finalerunden - Lagplassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Kvalifiseringsrunde - Lag Kvalifiseringsrunde - Lag
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett Eliminasjon & finalerunder - lagoppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb348 6 0
2 2 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere311 8 2
3 3 Lernons Henriksen Tina Helene Dramm Drammen Bueskyttere283 3 1
4 4 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere263 8 1
5 5 Pedersen Maria Meisal GOMA IL Goma - Bueskyttergruppe243 7 1
6 6 Gaarde Milena GOMA IL Goma - Bueskyttergruppe196 3 1
Barebow Herrer
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere385 18 4
1 1 Hovland Jørn Dramm Drammen Bueskyttere0 0 0
2 2 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere340 15 5
3 3 Edvardsen Rune Hvale Hvaler IL - Bueskyttere329 11 3
4 4 Madaus Christian Henrich Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe319 13 5
5 5 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag308 8 2
6 6 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere295 9 2
7 7 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere294 10 3
8 8 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere291 5 3
9 9 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb283 9 2
10 10 Meisal Pedersen Ivar Jarl GOMA IL Goma - Bueskyttergruppe276 4 1
11 11 Nergård Øystein Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe259 4 2
12 12 Edvardsen Ronny Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe219 3 1
13 13 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere171 2 0
Barebow Rekrutt
1 1 Sandnes Victoria HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe317 4 2
2 2 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere198 2 0
Buejeger Buejeger
2 2 Tretli Tor Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.429 27 12
4 4 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere414 22 6
5 5 Hamsund Bjørn Thomas Fausk Fauske Helsesportlag410 23 11
8 8 Kroknes Hans Rune Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppe296 9 2
Compound Damer
1 1 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere408 23 7
2 2 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere357 16 7
3 3 Kristensen Bente Førde Ørnes Ørnes IL - Bueskyttergruppe298 13 2
Compound Herrer
1 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere488 40 24
2 2 Øyen Eddie Asgeir Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.483 41 20
3 3 Hjelle Petter Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.464 36 17
4 4 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere463 35 15
5 5 Helland Atle Berge Bergen Bueskyttere461 36 11
6 6 Figved Tommy Klepp Klepp Bueskyttere454 36 12
7 7 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere454 32 15
8 8 Fykse Gunnar Klepp Klepp Bueskyttere450 33 12
9 9 Lillesæter Odd Lauge Laugen Bueskytterklubb449 31 14
10 10 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere444 28 10
11 11 Nese Oddgeir Klepp Klepp Bueskyttere438 27 9
12 12 Mikalsen Bjørn Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.434 25 9
13 13 Helle Trond Harda Hardanger Bogeskyttarklubb430 27 10
14 14 Hegseth Morten HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe429 28 9
15 15 Erkinharju Taisto Berge Bergen Bueskyttere429 25 10
16 16 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere428 31 5
17 17 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere413 22 8
18 18 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere411 22 12
19 19 Stenvik Jaran Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.405 25 12
20 20 Trønsdal Martin Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.403 23 19
21 21 Svensen Bjørn Inge Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere400 21 9
22 22 Finnøy Daniel Olve Harøy Harøy Bogeskytarlag400 18 4
23 23 Beer-Johansen Sigmund Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe382 24 9
24 24 Antonsen Fred Finst Finstadbru Bueskyttere375 17 10
25 25 Meisingset Erik Surna Surnadal IL - Bueskyttergruppe321 11 2
26 26 Sundt John Tore HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe178 4 1
Compound Kadett Jenter
1 1 Hegseth Maya HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe341 11 5
Compound Rekrutt Gutter
1 1 Figved Sander Berner Klepp Klepp Bueskyttere464 32 20
2 2 Langved Jacobsen Emil Tønsb Tønsberg & Omegn Bueskyttere414 23 9
Compound Rekrutt Jenter
1 1 Hjelle Ylva Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.373 17 11
2 2 Klem Lønn Emilie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb245 4 2
Instinktiv Damer
1 1 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb346 13 3
2 2 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag301 7 4
3 3 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb298 10 4
4 4 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb285 8 7
5 5 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag245 8 4
6 6 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag242 6 1
7 7 Sandø Grete Harøy Harøy Bogeskytarlag241 6 3
8 8 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb234 2 1
9 9 Rudsengen Mai Lis Lillh Lillehammer Bueskytterklubb188 4 1
10 10 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb164 2 1
11 11 Granlund Kari Rognerud HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe163 3 2
12 12 Finnøy Ninwali Harøy Harøy Bogeskytarlag99 1 1
Instinktiv Herrer
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb365 16 6
2 2 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag356 13 5
3 3 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb350 15 2
4 4 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag333 11 6
5 5 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe322 7 2
6 6 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb321 9 1
7 7 Eide Lars Otto HITRA Hitra IL - Bueskyttergruppe319 8 4
8 8 Evensen Truls Lillh Lillehammer Bueskytterklubb313 8 3
9 9 Guneriussen Tom Vidar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb311 9 3
10 10 Thorsen Anders Berge Bergen Bueskyttere301 5 0
11 11 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb292 6 0
12 12 Johnsgård Roger Lauge Laugen Bueskytterklubb290 8 1
13 13 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere279 7 2
14 14 Strømmen Terje Harda Hardanger Bogeskyttarklubb272 8 2
15 15 Hofstad Brænden Cato HITRA Hitra IL - Bueskyttergruppe272 7 3
16 16 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere256 2 1
17 17 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere254 7 1
18 18 Sandnes Vegard HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe226 2 0
19 19 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb225 4 1
20 20 Flovikholm Vidar GOMA IL Goma - Bueskyttergruppe225 1 0
21 21 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb224 2 0
22 22 Hugnell Henrik Ås Ås Bueskyttere206 4 3
23 23 Nymoen Jonathan Line Oslo Oslo Bueskyttere202 5 1
24 24 Bukkvoll Olav HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe184 0 0
25 25 Simonsen Endre GOMA IL Goma - Bueskyttergruppe176 2 0
Instinktiv Kadett
1 1 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag252 5 0
Instinktiv Rekrutt
1 1 Tømmerhol Lars Martin HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe365 7 4
2 2 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag342 13 2
3 3 Johnsgård Jøran Lauge Laugen Bueskytterklubb334 10 3
Langbue Damer
1 1 Sandøy Surowiec Åshild Harøy Harøy Bogeskytarlag242 6 2
2 2 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe210 1 0
3 3 Taksdal Anette Bjørløw Klepp Klepp Bueskyttere124 0 0
4 4 Petkovic Ivana GOMA IL Goma - Bueskyttergruppe69 0 0
Langbue Herrer
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere350 15 6
2 2 Anzjøn Stein Klepp Klepp Bueskyttere349 12 4
2 2 Erdal Ove Harda Hardanger Bogeskyttarklubb349 12 4
4 4 Andersen Harald Harda Hardanger Bogeskyttarklubb341 12 2
5 5 Pahlm Per Ivar Berge Bergen Bueskyttere315 8 3
6 6 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere293 6 2
7 7 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb272 3 0
8 8 Hansen Kristian Klepp Klepp Bueskyttere265 8 2
9 9 Eckhoff Nicolai Oslo Oslo Bueskyttere261 7 1
10 10 Andersson Christian HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe261 5 2
11 11 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb229 4 1
12 12 Skårberg Lars Olav Oslo Oslo Bueskyttere227 5 2
13 13 Lien Per Kristian Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe215 6 3
14 14 Seljevold Bjørn Inge SOLOR Solør Bueskyttere184 4 1
Recurve Damer
1 1 Ridderström Line Blomén Klepp Klepp Bueskyttere448 34 16
2 2 Østengen Vik-Strandli Hedvig Martine Ullen Ullensaker Bueskytterklubb380 15 3
3 3 Rusås Martine Sarps Sarpsborg Bueskyttere373 15 7
4 4 Jystad Siv Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere361 19 4
5 5 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere344 11 3
6 6 Nøren Sigrid Marie HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe149 2 2
Recurve Herrer
1 1 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere446 28 15
2 2 Rusås Per-Olav Sarps Sarpsborg Bueskyttere446 28 9
3 3 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb439 25 8
4 4 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere423 22 7
5 5 Lønn Vidar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb415 18 10
6 6 Kjelsberg Bent Ove HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe405 24 8
7 7 Vik-Strandli Pål Ullen Ullensaker Bueskytterklubb387 14 4
8 8 Indset Jon HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe343 11 3
9 9 Schjølberg Pål Henning HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe273 7 2