Competition Detail
Competition Code2017403
Date18 mag 2017
OrganizerUllen - Ullensaker Bueskytterklubb
PlaceMogreina
NameKveldsstevne
DescriptionNasjonalt stevne
NotesAlle approberte klasser
Invitation PackageInvitation Package
Competition ResultsDivision/Class rank Division/Class rank
Division/Class Team rank Division/Class Team rank
Final rank Qualification rank Archer Club Total Golds X/Nines
Barebow 1
1 1 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere593 13 5
2 2 Grinaker Leifsen Trond Ullen Ullensaker Bueskytterklubb523 7 1
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere623 14 7
2 2 Pedersen Sigmund Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere542 12 5
Compound 3
1 1 Johannessen Elisabeth Ullen Ullensaker Bueskytterklubb543 9 3
Instinktiv 1
1 1 Nordviken Ivar Skrei Skreia IL - Bueskyttere543 9 4
2 2 Rundhaug Ole Joar Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere541 5 0
3 3 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere514 3 1
4 4 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere503 6 1
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere573 7 1
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere535 6 1
3 3 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere271 2 0
Recurve 1
1 1 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb581 10 1
2 2 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere553 9 1
3 3 Radomski Lukasz Ullen Ullensaker Bueskytterklubb548 4 1
Recurve 2
1 1 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere566 10 1
2 2 Mosbakk Ketil Ullen Ullensaker Bueskytterklubb552 7 3
3 3 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere544 8 3
4 4 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb528 6 1
5 5 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere521 5 2
6 6 Søgnen Bjørn Reinhardt Ullen Ullensaker Bueskytterklubb510 6 1
7 7 Reppe Silje Andrea Ullen Ullensaker Bueskytterklubb421 1 1
Recurve 3
1 1 Transeth Einar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb550 9 1
2 2 Andersen Elias Ullen Ullensaker Bueskytterklubb415 4 1
3 3 Bruaset Larsen Borgar Ullen Ullensaker Bueskytterklubb331 4 1
Recurve 4
1 1 Evang Sara Ullen Ullensaker Bueskytterklubb504 4 0
2 2 Mosbakk Gyda Ullen Ullensaker Bueskytterklubb502 5 0
4 4 Fridstrøm Sverre Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere450 3 1
5 5 Nordhagen-Martinsen Filip Ullen Ullensaker Bueskytterklubb350 2 0
6 6 Andersen Rebecca Sjølie Ullen Ullensaker Bueskytterklubb189 0 0
Recurve 5
1 1 Thorsen Rikke Ullen Ullensaker Bueskytterklubb495 7 0