Detaljer
Stevne-Id2017406
Dato10 Jun 2017
ArrangørTinde - Tinden Bueskytterklubb
StedMoan
NavnGrillpila
BeskrivelseNasjonalt stevne
AlternativerFinaler
MerknaderKM Troms
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow Damer
1 1 Mikalsen Veronica Tinde Tinden Bueskytterklubb401 0 0
Compound Damer
1 1 Storelv Kristine Tinde Tinden Bueskytterklubb593 0 0
Compound Herrer
1 1 Nikolaisen Kent Andreas Tinde Tinden Bueskytterklubb638 0 0
2 2 Sørensen Yngve Havør Havørn/Senjahopen UIL0 0 0
Compound Herrer 50
1 1 Drayton Jan Havør Havørn/Senjahopen UIL634 0 0
2 2 Johansen Walter Tinde Tinden Bueskytterklubb531 0 0
Compound M Jenter
1 1 Ludviksen Marthe Tinde Tinden Bueskytterklubb671 0 0
2 2 Storelv Adele Tinde Tinden Bueskytterklubb629 0 0
Instinktiv Damer
1 1 Ingebrigtsen Lise Bøe SORT Sortland Bueskytterklubb474 0 0
Instinktiv Herrer
1 1 Nikolaisen Svein Tinde Tinden Bueskytterklubb606 0 0
Langbue Herrer
1 1 Ludviksen Egil Tinde Tinden Bueskytterklubb596 0 0
2 2 Oddnysønn Varg SORT Sortland Bueskytterklubb521 0 0
3 3 Johansen Sven-Ove Harst Harstad Bueskyttere497 0 0
Recurve Damer
1 1 Nerdal Maria Kristin Otelie SORT Sortland Bueskytterklubb269 0 0
Recurve Damer 50
1 1 Larsen Bente Havør Havørn/Senjahopen UIL519 0 0
Recurve Herrer
1 1 Lykseth Kåre SORT Sortland Bueskytterklubb570 0 0
2 2 Eriksen Børge SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe564 0 0
3 3 Eriksen Arnt Marius SKåN Skånland og Omegn IF - Bueskyttergruppe544 0 0
4 4 Wegner Knut Harst Harstad Bueskyttere491 0 0
5 5 Mikalsen Bård Sigbjørn Tinde Tinden Bueskytterklubb475 0 0
Recurve M Gutter
1 1 Walsnes-Frivåg Sander Kristiansen SORT Sortland Bueskytterklubb496 0 0
Recurve M Jenter
1 1 Mikalsen Carmen-Sofie Tinde Tinden Bueskytterklubb122 0 0
Recurve Rekrutt Gutter
1 1 Ludviksen Torje Tinde Tinden Bueskytterklubb598 0 0
Recurve Rekrutt Jenter
1 1 Storelv Amalie Tinde Tinden Bueskytterklubb551 0 0
2 2 Lien Hennie Tinde Tinden Bueskytterklubb333 0 0