Detaljer
Stevne-Id2017410
Dato15 Jun 2017
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedLillestrøm - Treningsbanen
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Compound 1
1 1 Kramer Haslestad Marius Bærum Bærum og Omegn Bueskyttere689 46 20
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere669 33 13
3 3 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere660 24 7
Compound 2
1 1 Askestad Vegard Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere640 18 3
2 2 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere626 7 3
3 3 Torsvik Håkon Sande Sandefjord Bueskyttere602 16 8
4 4 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere596 18 5
Compound 3
1 1 Henriksen Una Benedicte Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere442 4 1
Instinktiv 1
1 1 Moe Anders Skrei Skreia IL - Bueskyttere581 10 2
2 2 Moe Thor Arne Skrei Skreia IL - Bueskyttere535 5 0
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere599 13 4
2 2 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere549 9 1
Recurve 1
1 1 Nesset Jon Ivar ASKIM Askim Bueskytterklubb640 21 1
2 2 Burhol Simen S. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere637 20 1
3 3 Mosand Arve Skrei Skreia IL - Bueskyttere599 14 5
4 4 Willassen Ole Petter ASKIM Askim Bueskytterklubb589 10 3
5 5 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere538 6 3
Recurve 2
1 1 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere630 16 3
2 2 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere591 14 6
3 3 Michaelsen Lisa Christine ASKIM Askim Bueskytterklubb587 13 4
4 4 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb577 8 4
5 5 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb534 8 3
6 6 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere529 8 1
7 7 Baginski Linda J Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere508 4 0
Recurve 3
1 1 Robinsson Patrick Molstad Oslo Oslo Bueskyttere366 3 0
Recurve 4
1 1 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe614 14 2