Detaljer
Stevne-Id2017411
Dato10 Aug 2017
ArrangørLille - Lillestrøm & Omegn Bueskyttere
StedLillestrøm - Treningsbanen
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere571 5 0
Barebow 2
1 1 Myrstad Veslemøy Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere546 4 1
2 2 Dillerud Tore Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere432 3 1
3 3 Wang Rørdam Joakim Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere381 2 0
Barebow 4
1 1 Myrstad Nikolai Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere551 5 2
2 2 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere417 1 1
Compound 1
1 1 Johnsen Jon William Ullen Ullensaker Bueskytterklubb679 36 13
2 2 Sannerud Stian Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere677 35 5
Compound 2
1 1 Sandvik Jan Olav Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere656 23 8
2 2 Svensen Knut Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere645 17 7
3 3 Lumio Mekki Oslo Oslo Bueskyttere638 19 8
4 4 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere613 14 8
Langbue 1
1 1 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere625 16 10
2 2 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere617 11 5
3 3 Nordeng Svein Erik Vidar Sportsklubben Vidar - Bueskyttergr.582 10 4
4 4 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere578 6 1
5 5 Ripsrud Bjørg Eva Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere335 1 0
Langbue 4
1 1 Hennissen Petter N. Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere468 5 0
Recurve 1
1 1 Zbiciak David Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe602 16 5
2 2 Nordbø Øyvind Sande Sandefjord Bueskyttere602 6 1
3 3 Pettersen Anders Oslo Oslo Bueskyttere593 6 3
4 4 Aarhaug Sigmund SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe587 7 1
5 5 Bentestuen Eirik Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere573 12 4
6 6 Stensbye Beate Røyset Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere487 2 1
Recurve 2
1 1 Refseth George Oslo Oslo Bueskyttere624 10 2
2 2 Johannessen Birger Ullen Ullensaker Bueskytterklubb574 11 4
3 3 Sjøtun Odin Foss Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere562 4 1
4 4 Moldenhauer Manfred Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere544 6 0
5 5 Grøv Gunnar H. Ullen Ullensaker Bueskytterklubb508 10 2
6 6 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb459 2 1
Recurve 3
1 1 Aarhaug Jørgen SøRUM Sørumsand IF - Bueskyttergruppe564 7 1
2 2 Hansen Stein-Erik Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere460 2 0
3 3 Lien Hilde Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere429 2 1
Recurve 4
1 1 Padderud Thor Erik Hvals Hvalstad IL - Bueskyttergruppe624 16 5
2 2 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb559 6 1
3 3 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere508 4 3