Detaljer
Stevne-Id2017452
Dato 9 Dec 2017
ArrangørFørde - Førde Bogeskyttarklubb
StedGaularhallen
NavnAdventpila
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering
Kvalifiseringsrunde - Individuell Kvalifiseringsrunde - Individuell
Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett Eliminasjon & finalerunder - individuelt oppsett
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Halvorsen Tom Berge Bergen Bueskyttere473 7 17
Barebow 2
1 1 Hoff Kjerstin FANA Fana Bueskytterklubb441 3 13
Compound 1
1 1 Holte Ole Jørgen Berge Bergen Bueskyttere577 37 23
Compound 2
1 1 Haugen Terje Angell Berge Bergen Bueskyttere561 22 37
2 2 Makassiouk Yuri VIGRA Vigra IL - Bueskyttere558 20 38
3 3 Schumann-Olsen Bow Berge Bergen Bueskyttere553 16 41
4 4 Johansen Kathrine Berge Bergen Bueskyttere551 17 37
Instinktiv 1
1 1 Selvik Linn-Therese Berge Bergen Bueskyttere424 4 8
Langbue 1
1 1 Kouzguinova Lidia VIGRA Vigra IL - Bueskyttere476 6 14
2 2 Hoff Victor FANA Fana Bueskytterklubb462 10 11
3 3 Henriksen Harald FANA Fana Bueskytterklubb385 2 7
Recurve 1
1 1 Roth Sander VIGRA Vigra IL - Bueskyttere537 16 29
Recurve 2
1 1 Sekkelsten Jan Roar Førde Førde Bogeskyttarklubb523 14 20
2 2 Laukeland Terje Førde Førde Bogeskyttarklubb515 13 24
3 3 Bastiansen Linn Berge Bergen Bueskyttere510 13 19
4 4 Silden Bjarne NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb506 14 18
5 5 Gjøen Martin Berge Bergen Bueskyttere493 11 15
6 6 kvalheim vidar NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb485 6 22
7 7 Suur-Hamari Jouni NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb484 13 15
8 8 Edvardsen Kenneth NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb484 8 14
9 9 Bredesen Mathias Vangen NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb478 6 17
10 10 Henriksen Eli Karin Dirdal FANA Fana Bueskytterklubb473 8 16
11 11 Halbrend Jarle Førde Førde Bogeskyttarklubb467 5 15
12 12 Tøsdal Magnar FANA Fana Bueskytterklubb454 7 17
13 13 Segtnan Torill Anita Førde Førde Bogeskyttarklubb448 9 9
14 14 Christensen Doris NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb425 5 10
15 15 Laukeland Laila Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb389 3 10
Recurve 3
1 1 Laukeland Steffen Førde Førde Bogeskyttarklubb483 9 20
2 2 Korkowski Prisha Førde Førde Bogeskyttarklubb481 8 17
3 3 Seljen Joachim Stene NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb386 4 9
Recurve 4
1 1 Tøsdal Karl-Ludvik FANA Fana Bueskytterklubb528 11 28
2 2 Blindheimsvik Ida Linnea VIGRA Vigra IL - Bueskyttere502 9 21
3 3 Eide Sara Førde Førde Bogeskyttarklubb492 10 18
4 4 Makassiouk Maxim VIGRA Vigra IL - Bueskyttere440 4 16
5 5 Myhre Edvardsen Ruben NORDF Ytre Nordfjord Bueskytterklubb386 5 9
Recurve 5
1 1 Oppedal Mira Sortland Førde Førde Bogeskyttarklubb422 3 14
2 2 Laukeland Marius Johansen Førde Førde Bogeskyttarklubb354 4 5