Detaljer
Stevne-Id2017485
Dato14 Apr 2018
ArrangørLauge - Laugen Bueskytterklubb
StedVinstra
NavnVårjakta dag 1
BeskrivelseNasjonalt stevne
Merknader
InvitasjonInvitasjon
ResultaterResultatliste - Individuelt Resultatliste - Individuelt
Resultatliste - Lag Resultatliste - Lag
Eliminasjon og finalerunden - Individuell plassering Kvalifiseringsrunde - Individuell Skyttere Klubb Totalt Gull X/9
Barebow 1
1 1 Berget Stig Gøran Sande Sandefjord Bueskyttere421 27 10
2 2 Pedersen Roar Auli Sande Sandefjord Bueskyttere386 16 4
3 3 Amundsen-Hegg Nicholas Dramm Drammen Bueskyttere384 15 3
4 4 Sørlie Lars Marius SOLOR Solør Bueskyttere383 15 4
5 5 Standerholen Nina Andrea Lauge Laugen Bueskytterklubb376 13 9
6 6 Røsok Nils Harøy Harøy Bogeskytarlag365 12 4
7 7 Csakvari Orsolya Sande Sandefjord Bueskyttere357 12 5
8 8 Baller Frank Ås Ås Bueskyttere341 8 5
9 9 Fjeldhaug Bjørn Otto Dramm Drammen Bueskyttere340 11 6
10 10 Edvardsen Inger Fjelstad Hvale Hvaler IL - Bueskyttere334 11 3
11 11 Okon Zbigniew Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere324 8 2
12 12 Søgård Jørn Ronny SOLOR Solør Bueskyttere291 6 1
13 13 Haldorhamn Morten Ottesen Dramm Drammen Bueskyttere288 6 2
14 14 Martinsen Øystein Oslo Oslo Bueskyttere255 5 1
15 15 Jacobsen Gudveig Dramm Drammen Bueskyttere251 5 0
16 16 Fjeldheim Linn Julie Landstad Dramm Drammen Bueskyttere238 4 1
17 17 Fatland Ragnar Inge Oslo Oslo Bueskyttere218 2 0
Barebow 2
1 1 Johansen Kajsa Lund Dramm Drammen Bueskyttere272 6 1
2 2 Wang Rørdam Joakim Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere167 2 0
Barebow 4
1 1 Okon Kasper Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere232 3 0
Buejeger 1
3 3 Fagerlund Are Bertil Dramm Drammen Bueskyttere401 22 8
Compound 1
1 1 Lie Eivind Klepp Klepp Bueskyttere513 48 33
2 2 Øyen Eddie Asgeir Vidar Vidar Sportsklubben - Bueskyttergr.491 40 27
3 3 Westby Frank Sande Sandefjord Bueskyttere489 41 26
4 4 Syversen Bjørn SOLOR Solør Bueskyttere463 34 11
5 5 Tveiten Bjørn Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere462 36 9
6 6 Sanda-Jenssen Jon S. Reigstad SOLOR Solør Bueskyttere438 26 11
7 7 Melgård Svein Stian SOLOR Solør Bueskyttere432 25 9
8 8 Tveiten Lene Orsteen Dramm Drammen Bueskyttere428 26 12
9 9 Toth Gabor Sande Sandefjord Bueskyttere395 19 5
10 10 Svensen June Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere388 17 7
Compound 2
1 1 Lien Morten Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere482 39 20
2 2 Andersen Kristoffer Dramm Drammen Bueskyttere428 26 10
3 3 Lindkvist Hans Tommy Lillh Lillehammer Bueskytterklubb424 21 11
Instinktiv 1
1 1 Klåpbakken Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb424 25 13
2 2 Bryne Rolf Inge Krist Kristiansand Bueskyttere422 23 5
3 3 Hagerup Trond Lauge Laugen Bueskytterklubb394 18 4
4 4 Olufsen Bjørn Iver SOLOR Solør Bueskyttere377 19 4
5 5 Storøien Bjørn Fjord Fjordane Bogeskytarlag375 15 5
6 6 Huse Rikard Harøy Harøy Bogeskytarlag369 16 2
7 7 Messenlien Pål Lillh Lillehammer Bueskytterklubb361 12 5
8 8 Hellwig Sven Molde Molde Bueskyttere349 13 0
9 9 Herud Linda Cathrine HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe348 10 4
10 10 Amundsen Lars Erik HEGIL H.E.G. IL - Bueskyttergruppe345 12 5
11 11 Johnsgård Roger Lauge Laugen Bueskytterklubb340 12 4
12 12 Jerpåsen Jan Roger Dramm Drammen Bueskyttere338 10 3
13 13 Schiele Laura Lillh Lillehammer Bueskytterklubb330 10 4
14 14 Albertsen John Øyvind Lillh Lillehammer Bueskytterklubb324 12 4
15 15 Foseid Leif SOLOR Solør Bueskyttere320 9 3
17 17 Huse Ingunn Harøy Harøy Bogeskytarlag315 13 3
19 19 Røsok Maloku Lisbet Harøy Harøy Bogeskytarlag315 9 0
20 20 Johnsgård Jøran Lauge Laugen Bueskytterklubb314 8 2
21 21 Huuse Gunnar Lillh Lillehammer Bueskytterklubb313 5 0
22 22 Hagerup Kristin Lauge Laugen Bueskytterklubb308 8 2
23 23 Hermansson Svein Lauge Laugen Bueskytterklubb303 11 3
24 24 Lien Liv Lauge Laugen Bueskytterklubb301 10 2
26 26 Jensen Arne Lillh Lillehammer Bueskytterklubb298 9 1
27 27 Brendhaugen Solveig Lauge Laugen Bueskytterklubb292 6 2
29 29 Storøien Odin Fjord Fjordane Bogeskytarlag288 6 4
30 30 Haldorhamn Hilde Marie Dramm Drammen Bueskyttere288 6 2
32 32 Koloske Jens Tustn Tustna IL - Bueskyttergruppe286 5 0
33 33 Russell Roberts Eirik Dramm Drammen Bueskyttere264 6 2
Instinktiv 2
1 1 Davidsen Kurt Skrei Skreia IL - Bueskyttere397 16 5
2 2 Gjetmundsen Gøran Skrei Skreia IL - Bueskyttere359 17 4
3 3 Morten Alm Lillh Lillehammer Bueskytterklubb352 13 2
4 4 Hellen Pedersen Ola Lauge Laugen Bueskytterklubb335 8 1
7 7 Haldorhamn Anne Marine Dramm Drammen Bueskyttere197 3 2
8 8 Sandburg Kerstin Lillh Lillehammer Bueskytterklubb197 2 0
9 9 Reiss Semb Henning Lillh Lillehammer Bueskytterklubb110 0 0
Instinktiv 4
1 1 Storøien Ragni Fjord Fjordane Bogeskytarlag285 7 0
2 2 Russell Roberts Ina Kristin Dramm Drammen Bueskyttere246 6 2
4 4 Sandburg Kari Lillh Lillehammer Bueskytterklubb143 2 1
Instinktiv 5
1 1 Bang Trym Finnøy Harøy Harøy Bogeskytarlag340 13 4
2 2 Russell Roberts Eline Dramm Drammen Bueskyttere229 7 4
Langbue 1
1 1 Neergaard Knut Dramm Drammen Bueskyttere382 16 2
2 2 Børrud Tor Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere311 7 2
3 3 Røsok Harald Molde Molde Bueskyttere305 8 3
4 4 Brendhaugen Kristen Lauge Laugen Bueskytterklubb302 8 1
5 5 Egtvedt Morten Sverr Sverresborg Bueskyttere286 1 1
6 6 Økern Harald Lille Lillestrøm & Omegn Bueskyttere276 6 5
7 7 Finnøy Iris Harøy Harøy Bogeskytarlag235 3 2
Langbue 2
1 1 Hviding Roy Finst Finstadbru Bueskyttere331 14 6
2 2 Huuse Bente Lillh Lillehammer Bueskytterklubb300 7 2
Recurve 2
1 1 Grosberghaugen Jon Olav Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere281 5 4
Recurve 4
1 1 Grosberghaugen Jonas Hamar Hamar og Omegn Bueskyttere443 26 10